Koncert Bon Jovi na PGE Narodowym. ZTM zapowiada zmiany w komunikacji

W piątek 12 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert amerykańskiej grupy rockowej Bon Jovi. Oznacza to nie tylko moc muzycznych emocji, ale także liczne zmiany w organizacji ruchu oraz funkcjonowaniu komunikacji publicznej w pobliżu stadionu.
Zobacz wideo

Grupa Bon Jovi zagra na PGE Narodowym o godzinie 20:30, jednak koncert zespołu supportowego, którym została kapela Switchfoot, rozpocznie się o 19:00. Organizatorzy wydarzenia informują, że pierwsi goście będą mogli przejść przez bramy stadionu już o godzinie 16:00.

Koncert Bon Jovi w Warszawie - zmiany w kursowaniu autobusów i tramwajów

ZTM zapowiada liczne zmiany w związku z koncertem Bon Jovi na Stadionie Narodowym. Jedną z nich jest zamknięcie strefy Saskiej Kępy dla prywatnego indywidualnego ruchu kołowego w godzinach 17:00 - 20:00. Niewykluczone także, że policja zadecyduje o zamknięciu mostu Poniatowskiego po zakończeniu koncertu, a więc ok. godziny 22:30. Jeżeli tak się stanie, autobusy i tramwaje pojadą trasami objazdowymi. Wiadomo również, że obie linie metra będą kursowały z większa częstotliwością. 

Szczegółowe informacje na temat zmian w kursowaniu autobusów, tramwajów i metra w Warszawie w związku z koncertem Bon Jovi na PGE Narodowym można znaleźć na stronie Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie

Więcej o: