Doskoczył i jednym ciosem złamał mu żuchwę. Policja szuka napastnika z bulwarów wiślanych [WIDEO]

Policjanci ze Śródmieścia szukają sprawcy brutalnego ataku, do którego doszło na bulwarach wiślanych. Opublikowali nagranie, na którym widać, jak nieznany dotąd sprawca zadaje mężczyźnie nokautujący cios. Ten traci przytomność.

Policja informuje, że do brutalnego ataku na bulwarach wiślanych przy ulicy Wioślarskiej 6 doszło 26 maja. Teraz funkcjonariusze opublikowali nagranie. Widać na nim grupę dyskutujących i przepychających się mężczyzn. Jeden z nich początkowo z oddalenia obserwuje sytuację. W pewnym momencie podbiega z boku do ofiary i nokautuje ją, wymierzając mocny cios w twarz. 

Brutalne pobicie na bulwarach. Poznajesz tego mężczyznę?

Na nagraniu zarejestrowano też, jak po zadaniu ciosu przez napastnika poszkodowany mężczyzna upada i traci przytomność. Policja wskazuje, że został przewieziony do szpitala z licznymi obrażeniami ciała - miał między innymi złamaną żuchwę.

Zobacz wideo
Kamery zarejestrowały moment ataku, na którym widać jak nieustalony dotąd mężczyzna uderza swoją ofiarę pięścią w twarz na skutek czego pokrzywdzony upada na chodnik, doznaje licznych obrażeń ciała, traci przytomność i zostaje przewieziony do szpitala

- informują policjanci ze Śródmieścia. Jak dodają, każdy, kto rozpoznaje widocznego na filmie i zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Powołując się na numery sprawy KRP-PZ-3167/19 informacje można też przekazać dzwoniąc na numer 22/603 91 58, numer alarmowy 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Więcej o: