Doskoczył i jednym ciosem złamał mu żuchwę. Policja szuka napastnika z bulwarów wiślanych [WIDEO]

Policjanci ze Śródmieścia szukają sprawcy brutalnego ataku, do którego doszło na bulwarach wiślanych. Opublikowali nagranie, na którym widać, jak nieznany dotąd sprawca zadaje mężczyźnie nokautujący cios. Ten traci przytomność.

Policja informuje, że do brutalnego ataku na bulwarach wiślanych przy ulicy Wioślarskiej 6 doszło 26 maja. Teraz funkcjonariusze opublikowali nagranie. Widać na nim grupę dyskutujących i przepychających się mężczyzn. Jeden z nich początkowo z oddalenia obserwuje sytuację. W pewnym momencie podbiega z boku do ofiary i nokautuje ją, wymierzając mocny cios w twarz. 

Brutalne pobicie na bulwarach. Poznajesz tego mężczyznę?

Na nagraniu zarejestrowano też, jak po zadaniu ciosu przez napastnika poszkodowany mężczyzna upada i traci przytomność. Policja wskazuje, że został przewieziony do szpitala z licznymi obrażeniami ciała - miał między innymi złamaną żuchwę.

Kamery zarejestrowały moment ataku, na którym widać jak nieustalony dotąd mężczyzna uderza swoją ofiarę pięścią w twarz na skutek czego pokrzywdzony upada na chodnik, doznaje licznych obrażeń ciała, traci przytomność i zostaje przewieziony do szpitala

- informują policjanci ze Śródmieścia. Jak dodają, każdy, kto rozpoznaje widocznego na filmie i zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Powołując się na numery sprawy KRP-PZ-3167/19 informacje można też przekazać dzwoniąc na numer 22/603 91 58, numer alarmowy 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Więcej o:
Komentarze (38)
Doskoczył i jednym ciosem złamał mu żuchwę. Policja szuka napastnika z bulwarów wiślanych [WIDEO]
Zaloguj się
 • pastuszek7

  Oceniono 67 razy 59

  Haaa! Ale tchórzliwa menda, wstyd! Obciach prawie jak bycie konfidentem, było ich więcej ale bali się jak pipki. Czaił się z boku a potem po ciosie jeszcze odbiegł z podkulonym ogonem, jakby tamten wstał to pewnie by uciekł krzycząć "policja! ratunku!". trzeba zapamiętać te ryj, tak wyglądają najgorsze śmiecie bez honoru.

 • agonda

  Oceniono 58 razy 40

  Kulsony z zamieszczeniem wizerunku jak zwykle biją rekordy szybkości. Gdyby ktoś upuścił na bulwarach zdjęcie św. Marysi, a do tego je podeptał, już by siedział.

 • xavras

  Oceniono 38 razy 32

  Zapamiętać ryj i sadzić szmaciarzowi z partyzanta aż się będzie bał na miasto wychodzić.

 • mer-llink

  Oceniono 29 razy 23

  Bo na Biulwarach Wislanych to Salon Stolicy.
  Ą i Ę.
  Najwyższa kultura.
  Kluby.
  Literatura.
  Panowie w ukłonach.
  Panie z wdziękiem.
  Ani kropli moczu oddanej.
  Subtelna cisza czasem wypełniona wirtuozowskim pianem na flecie.....
  No przynajmniej tak twierdzą Władze Warszawy.

  No niemożliwe, żeby tam było zwyczajne mordobicie. I żeby Suweren walił na odlew innego Suwerena.
  Przecież obaj przyszli posłuchać fugi Bacha.
  Może nie zgodzili się co do jakości wykonania?

 • gj61

  Oceniono 41 razy 21

  Dziwne.... gdy MaRyja została pokazana z tęczową aureolą, to kulsony ruszyły w pościg natychmiast. Tutaj im się jakoś nie śpieszyło. No, cóż.., ten co dostał w michę, to nie Józef, a ten co przywalił to zapewne nie członek sanhedrynu.

 • czarnyminio

  Oceniono 21 razy 19

  Na banerze wiszącym obok miejsca zdarzenia jest napisane biało na niebieskim-Nowa Tradycja. Co tu wyjaśniać.

 • sobieryba

  Oceniono 36 razy 18

  to musiał być LGBT, podobno oni są największym zagrożeniem dla Polaków...

 • wladgad

  Oceniono 20 razy 16

  Minął miesiąc - czy oni naprawdę chcą rozwiązać sprawę? Po co twarze zapikselowane? Gdzie jest nagranie z innych kamer?

 • ergiel

  Oceniono 24 razy 16

  O to to. Tak wlasnie kończy się kozaczenie pijanych małp na ulicy. W garnuszku czy dresie nie ma różnicy. Zaczynasz, to często się tak kończy. Nie solówki tylko strzał czy kosa z boku. Nawet jak ktoś obrazi twój tzw. honor to po prostu odejdź. Po takim upadku można stracić życie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX