Napastnik brutalnie zaatakował innego mężczyznę. Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy

Policja warszawska prosi o pomoc w zidentyfikowaniu napastnika, który pod koniec maja brutalnie zaatakował mężczyznę na Bulwarach Wiślanych. W tym celu publikuje nagranie zdarzenia i zdjęcia napastnika.
Zobacz wideo

Do brutalnego ataku doszło 26 maja na ul. Wioślarskiej 6 w Warszawie (Bulwary Wiślane). Na nagraniu widać, że mężczyzna o nieustalonej jak dotąd tożsamości, podchodzi do innego mężczyzny i uderza go pięścią w twarz. W wyniku napaści zaatakowany stracił przytomność i doznał licznych obrażeń ciała m.in. złamania żuchwy. Został przewieziony do szpitala. 

Brutalny atak na Bulwarach Wiślanych. Policja prosi o pomoc

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. W związku z tym proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości napastnika i publikują nagranie sytuacji, a także zdjęcia mężczyzny. 

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na materiałach mężczyznę, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21. Informacje, powołując się na numery sprawy KRP-PZ-3167/19, można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 91 58, numer alarmowy 112 albo w formie elektronicznej, pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Więcej o: