Napastnik brutalnie zaatakował innego mężczyznę. Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy

Policja warszawska prosi o pomoc w zidentyfikowaniu napastnika, który pod koniec maja brutalnie zaatakował mężczyznę na Bulwarach Wiślanych. W tym celu publikuje nagranie zdarzenia i zdjęcia napastnika.
Zobacz wideo

Do brutalnego ataku doszło 26 maja na ul. Wioślarskiej 6 w Warszawie (Bulwary Wiślane). Na nagraniu widać, że mężczyzna o nieustalonej jak dotąd tożsamości, podchodzi do innego mężczyzny i uderza go pięścią w twarz. W wyniku napaści zaatakowany stracił przytomność i doznał licznych obrażeń ciała m.in. złamania żuchwy. Został przewieziony do szpitala. 

Brutalny atak na Bulwarach Wiślanych. Policja prosi o pomoc

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. W związku z tym proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości napastnika i publikują nagranie sytuacji, a także zdjęcia mężczyzny. 

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na materiałach mężczyznę, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21. Informacje, powołując się na numery sprawy KRP-PZ-3167/19, można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 91 58, numer alarmowy 112 albo w formie elektronicznej, pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Więcej o:
Komentarze (34)
Napastnik brutalnie zaatakował innego mężczyznę. Policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy
Zaloguj się
 • dornjuan

  Oceniono 36 razy 26

  Zobacz Europo, jak można pięknie żyć. Zobacz Europo, jak można wspaniale się rozwijać. Chcemy, Europo, żebyś te dobre wzorce czerpała od nas, jak my czerpiemy od Ciebie. Jesteśmy Polakami. Kochamy naszą Ojczyznę. Beata Szydło z PIS.

 • sirseb

  Oceniono 17 razy 15

  50 lat ciezkich robot. chleb i woda.

 • 2fat

  Oceniono 12 razy 12

  Moze byscie pokazali jeszcze tę mordę w zbliżeniu, krwa.

 • ian Kośki

  Oceniono 9 razy 9

  To nie jest przypadkowy napad, to są porachunki. Po wyzdrowieniu szczęki ustalić faceta pod kątem czy nie lubił pożyczać pieniędzy a miał systematyczne problemy z oddawaniem

 • klamtusek

  Oceniono 10 razy 8

  Kukiz. Jak nic kukiz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX