Z biletem na pociąg komunikacją miejską w Warszawie za darmo. Polregio i WTP łączą siły

Pasażerowie pociągów Polregio będą mogli korzystać z komunikacji miejskiej w Warszawie za darmo. Bilet na pociąg upoważnia ich do jeżdżenia nią przed 12 godzin przed przyjazdem do stolicy i po niej. Wystarczy udać się do kasy biletowej.
Zobacz wideo

Warszawski Transport Publiczny poinformował we wtorek, że od 1 lipca pasażerowie pociągów Przewozów Regionalnych będą mogli korzystać z warszawskiej komunikacji miejskiej za darmo. Wystarczy udać się do kasy biletowej. 

Pasażerowie Polregio komunikacji miejską w Warszawie za darmo

Chodzi o ofertę "Bilet warszawski z Polregio". Jak będzie działał program? Pasażerowie pociągów Polregio będą mogli jeździć warszawską komunikacją miejską w ciągu 12 godzin przed wyjazdem i po wyjeździe. Chodzi o przejazdy 75-minutowe w 1. strefie biletowej i 90-minutowe w 2. strefie. ZTM tłumaczy, że aby podróż komunikacją była zgodna z zasadami, pasażer pociągu musi posiadać przy sobie dwa odrębne blankiety: bilet jednorazowy na przejazd pociągiem oraz specjalny "Bilet warszawski z Polregio", który można otrzymać w kasie biletowej. Na tym dokumencie kasjer wpisuje numer biletu na pociąg, a podróżny - w sposób trwały i czytelny - godzinę, od której bilet uprawnia do przejazdów pojazdami warszawskiej komunikacji miejskiej.

Więcej o: