Mokotów. Wsiadł do "18" i zaatakował. "Obywatel 41 krajów" mówił, że właśnie wyszedł z więzienia

W tramwaju na Mokotowie doszło do niepokojącego incydentu. Mężczyzna wsiadł do pojazdu i zaczął krzyczeć - mówił, że właśnie wyszedł z więzienia - później zaatakował 59-latka, bo ten na niego spojrzał. Udało się go obezwładnić dopiero dzięki użyciu gazu pieprzowego.

W poniedziałek wieczorem doszło do brutalnego i absurdalnego ataku w tramwaju numer 18 w Warszawie. Jak opisuje reporter se.pl, na wysokości przystanku Samochodowa na Mokotowie do pojazdu wsiadł rosły mężczyzna z dwoma torbami i od razu zaczął krzyczeć. 

Mokotów. "Obywatel 41 krajów" zaatakował pasażerów tramwaju

Agresywny mężczyzna miał krzyczeć, że jest "obywatelem 41 krajów i właśnie wyszedł z więzienia". Gdy jeden z pasażerów nawiązał z nim kontakt wzrokowy, od razu został zaatakowany - napastnik uderzył 59-latka w twarz. Później agresor zaczął zaczepiać innych jadących tramwajem. Nie udało mu się już nikogo skrzywdzić, bo przy pomocy gazu pieprzowego obezwładnił go jeden z pasażerów. Wtedy reszta ruszyła na pomoc i udało się go powstrzymać. 

Na miejsce od razu wezwano policję i pogotowie - zaatakowanego 59-latka trzeba było opatrzyć, ponieważ miał uraz nosa. "Obywatel 41 krajów" trafił w ręce policji. Rzecznik prasowy komendy rejonowej na Mokotowie informuje, że mężczyzna miał 0,5 promila alkoholu w organizmie i usłyszał zarzut spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu.

Więcej o:
Komentarze (58)
Mokotów. Wsiadł do "18" i zaatakował. "Obywatel 41 krajów" mówił, że właśnie wyszedł z więzienia
Zaloguj się
 • bydlejaki

  Oceniono 56 razy 54

  Walnięcie pięścią w twarz to nie jest tylko "lekki uszczerbek na zdrowiu". To bandycka napaść.

 • hunter4

  Oceniono 37 razy 15

  Mial ojca w armii wyklętych, Sprawdzone info.

 • tegepe

  Oceniono 23 razy 9

  A Ziobro i niJaki zadowoleni z systemu penitencjarnego!

 • to_moje_zdanie

  Oceniono 41 razy 9

  Jeśli rzeczywiście wyszedł z więzienia, to zamiast resocjalizacji, stał się niebezpiecznym psycholem. Takie mamy więziennictwo za PiS. Jeden miesiąc po wyjściu zabija Prezydenta, inny kobietę i dziecko, a ten na szczęście nie zdążył się rozkręcić, dzięki obywatelskiej postawie warszawiaków. Podziękujmy panu Jakiemu, który zdążył uciec do Brukseli.

 • agenciputinawon

  Oceniono 41 razy 9

  Oj, ci uchodźcy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX