Bójka na Pradze. Mężczyzna znokautował ich dwoma ciosami. Kolega ułożył w bezpiecznej pozycji, potem okradł

Na Pradze-Północ doszło do spektakularnej bójki. Grupa czterech Polaków starła się z Gruzinem. Mężczyzna znokautował dwóch z nich dwoma ciosami. Policja informuje o tym, co zaszło na Pradze i tłumaczy, że prowadzi postępowanie dotyczące kradzieży, nie pobicia.

W internecie pojawiło się nagranie z monitoringu, na którym widać bójkę, do której doszło na Pradze-Północ. Czterech mężczyzn wyglądających na dość pijanych staje w szranki z mężczyzną nadchodzącym z naprzeciwka. Napastnik położył ich na łopatki dwoma ciosami. 

Praga-Północ. Obcokrajowiec znokautował pijanych Polaków

Na początku nagrania widać czterech mężczyzn stojących przy kiosku na skrzyżowaniu ulicy Targowej z Białostocką. Mężczyźni wymachują rękami i zdają się krzyczeć coś do osoby, która podchodzi do nich z naprzeciwka. Zanim zdążyło dojść do bójki - mężczyzna w czarnej kurtce wyprowadza cios - jednym powala na ziemię młodego mężczyznę w czarnym kaszkiecie. Chwilę później taki sam los spotyka jego kolegę w białej czapce. Dwóch pozostałych widząc, co się dzieje trzyma się z boku - rozkłada ręce i nie rusza się z miejsca. Napastnik próbuje podejść także do nich, ale nadbiega kolejny mężczyzna, który go powstrzymuje. 

Później widzimy, jak znajomy mężczyzny, który wyprowadził ciosy, podchodzi do leżących na ziemi i układa ich w pozycji bocznej ustalonej i próbuje cucić, ale przy okazji... przeszukuje również ich kieszenie. Koledzy leżących na ziemi nie reagują. Na filmie wyraźnie widać, że mężczyzna wyciąga z kieszeni jednego ze znokautowanych portfel i go przeszukuje. 

Policja prowadzi czynności związane z kradzieżą, nie pobiciem

Nagranie, które krąży w sieci skomentowała rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji na Pradze-Północ. Podkom. Paulina Onyszko mówi w rozmowie z Metrowaszawa.pl, że do zdarzenia doszło w nocy z 21 na 22 maja 2019 roku. Pomimo że do zdarzenia doszło miesiąc temu, nagranie z miejskiego monitoringu wypłynęło do mediów dopiero teraz. Operator monitoringu zauważył to i wezwał służby. Gdy policja zjawiła się na miejscu zdarzenia zastała tam tylko czterech Polaków - wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Mieli od 2 do 2,8 promila alkoholu w organizmach.

Ze względu na ich stan początkowo trudno było się z nimi porozumieć i ustalić przebieg zdarzeń. Dopiero potem okazało się, że poszło do starcia między czterema Polakami, a grupą czterech obcokrajowców

- tłumaczy oficer prasowa. Dodaje, że jednym z pokrzywdzonych był 35-letni mężczyzna, który doznał urazu głowy oraz stracił podczas incydentu zegarek i telefon. Podkom. Onyszko mówi, że policja zatrzymała w tej sprawie 24-letniego Gruzina, który był podejrzany o kradzież i w związku z tym usłyszał zarzuty. Skradzione przedmioty od razu udało się odzyskać, ale wciąż trwają czynności związane z tym przestępstwem. Policja ustala jeszcze tożsamość trzech pozostałych mężczyzn, którzy uczestniczyli w zdarzeniu.

Postępowanie dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej nie jest prowadzone, ponieważ żaden z mężczyzn nie złożył w tej sprawie zawiadomienia, a policja może rozpocząć czynności tylko na wniosek poszkodowanego. 

Więcej o:
Komentarze (200)
Bójka na Pradze. Mężczyzna znokautował ich dwoma ciosami. Kolega ułożył w bezpiecznej pozycji, potem okradł
Zaloguj się
 • kazek100

  Oceniono 179 razy 153

  Widziałem to już wcześniej. Kibole wyklęci, prawdziwi patrioci, wystartowali w czterech na jednego, dostali bęcki, popłakali się i nawet nie bronili kolegi. To jednak trudniejsze, niż w czterech pobić jakąś trzynastolatkę, co gnoj.ki?

 • agonda

  Oceniono 122 razy 98

  Husarze wyklęci dostali lekcję od Gruzina. Do 11 listopada wydobrzeją i pójdą z banerem "niezwyciężeni" czy jakoś tak.

 • driftoczenko

  Oceniono 91 razy 81

  Seba i Suchy będą musieli to sobie skompensować. Może w 25-letnim BMW wyprzedzą wszystkich frajerów na drodze do Wołomina w tę i w tamtą stronę pięć razy, może zbiją jakiegoś starszego pana i rozbiją przystanek autobusowy. Swoim karynom opowiedzą o bohaterskiej Obronie Pragi przed przeważającą swołoczą ze Wschodu.

 • datong

  Oceniono 83 razy 79

  Ale w boczną bezpieczną ułożył klienta idealnie :)

 • plutoniczna

  Oceniono 69 razy 63

  Nawet nie można powiedzieć, że dostali wpier........łomot.
  Jeden prosty cios i Lechici padli🤣.

 • okoni18

  Oceniono 75 razy 61

  To jest właśnie ta nasza patRyjotyczna młodzież wstająca z kolan. Głośno i agresywnie bronią nas przed emigracją z krajów arabskich, a nie są w stanie sobie rady dać z przybyszami ze wschodu. Tacy to właśnie obrońcy narodu.

 • czarnyminio

  Oceniono 69 razy 61

  Praskie ,pijane obszczymurki trafiły na kaukazkich bandziorków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX