Bemowo. Przechodnie zatrzymali zapłakaną sześciolatkę. Jej matka zasnęła pijana w restauracji

Mieszkańcy Bemowa zauważyli zapłakaną sześciolatkę biegnącą w kierunku ruchliwej ulicy. W porę udało im się ją zatrzymać. Okazało się, że jej matka nie była w stanie się nią opiekować, bo pijana zasnęła przy stole w restauracji. Sprawą zajęła się już policja.

W sobotę około godziny 22 pracownicy restauracji na Bemowie i przypadkowi przechodnie zauważyli niepokojącą sytuację. Mała dziewczynka wybiegła z lokalu i zaczęła kierować się w stronę ulicy. W porę udało się ją zatrzymać, ale od raz pojawiło się pytanie o to, gdzie są rodzice.

Bemowo. Matka zapłakanej sześciolatki zasnęła w restauracji, bo była pijana 

Okazało się, że matka dziewczynki była niedaleko - w restauracji, z której wybiegło dziecko. Nie była jednak w stanie zająć się swoją córką. Była tak pijana, że zasnęła przy jednym z restauracyjnych stolików. Na miejsce od razu wezwano policję, bo podejrzewano, że kobieta zajmowała się dzieckiem, będąc pod wpływem alkoholu. Nie mylili się, badanie alkomatem wykazało, że matka miała promil alkoholu w organizmie. Udało się również ustalić, co wydarzyło się bezpośrednio przed tym, gdy przechodnie zatrzymali dziewczynkę. Sześciolatka próbowała obudzić śpiącą mamę, ale gdy nic nie przyniosło efektu, dziecko wybiegło roztrzęsione na ulicę.  

Dziecko trafiło pod opiekę rodziny, a kobieta została zatrzymana. Usłyszała już zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia. Sprawą zajmie się również wydział profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii, który przekaże materiały do sądu rodzinnego. Za przestępstwo kobiecie może grozić do pięciu lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
Komentarze (133)
Bemowo. Przechodnie zatrzymali zapłakaną 6-latkę. Jej matka zasnęła pijana w restauracji
Zaloguj się
 • marykownow

  Oceniono 45 razy 31

  To więcej jej grozi za to, że się w knajpie upiła niż dostali policjanci za zabicie Igora Stachowiaka.

 • czarna_zoska

  Oceniono 35 razy 31

  biedne dzieci, ofiary pruderii i braku edukacji o swiadomym rodzicielstwie

 • alfred.ziemniak

  Oceniono 44 razy 30

  Prawdopodobnie kobieta rasy białej, wyznania katolickiego, upiła się jak świnia pod czas pobytu z dzieckiem w restauracji.

 • kicunio1

  Oceniono 51 razy 29

  No co? 500+ się bawi.

 • johnylenony

  Oceniono 29 razy 25

  kelner ? barman ? obsługa ? manager ? inni goście ? Nikt nie widział ??? aż taka znieczulica ? "Niemójproblemizm" ? czy ktoś podał alkohol matce z dzieckiem czy przyszła już pijana? aż tak bardzo chcą zarabiać, że nawet oczy zamkną ? ja chciałbym się dowiedzieć, w której to restauracji takie zwyczaje mają ? należy im się dużo konstruktywnej krytyki zarówno w internecie jak i prosto w twarz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX