Komentarze (50)
109 km/h na łuku w terenie zabudowanym. Policja zabrała kierowcy prawo jazdy i ukarała punktami
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • samochodemwszedzie

  Oceniono 14 razy -2

  Ale wtopa psiarni pomiar prędkości nielegalny bo te wideorejestratory pokazują w przybliżeniu prędkość radiowozu a nie samochodu z przodu! To nie wygląda jak ten zabudowany bo domy są daleko od drogi i tam nie powinno być w ogóle do 50 tylko 90 nic dziwnego że każdy tam ciśnie bo takich niby terenów zabudowanych jest na trasie tyle że gdzieś cisnąć trzeba! Gdyby nie samochody kapeluszników które nagle tam zwalniają do 40 to by nie musiał ich brać a przy wyprzedzaniu normą jest że się jedzie jeszcze szybciej bo im szybciej wykonany manewr tym bezpieczniej! Te podwójne ciągłe też bezsensu bo z video wynika że widać wszystko dobrze a także gdyby czekał z wyprzedzeniem do przerywanej a już zwłaszcza gdyby to robił z minimalnie większą prędkością to by doszło do czołówki i dopiero było by niebezpiecznie!

 • ferdkiepski

  Oceniono 13 razy -3

  Hahaha - oto "demokratyczne państwo prawa" ! Kulsony pędzą radiowozem 109 km/h i te prędkość przypisują zającowi przed nimi. Przecież to "państwo inaczej" trzeba zlikwidować bo to kpina z państwa !

 • alighator2x

  Oceniono 13 razy -3

  1. nie widać nigdzie przekroczenia prędkości 50+
  znając kulsonów to pewnie zrobili to z najazdu, z daleka na dużym zoomie i na za krótkim odcinku
  2. z filmiku widać że co prawda kierujący BMW wyprzedził na lini ciągłej, to jednak to samo robią kulsony i to jeszcze na trzeciego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX