Brwin闚. Roczne dziecko wypad這 z okna na drugim pi皻rze. W mieszkaniu by造 trzy osoby

Brwin闚. Mieszka鎍y ulicy 11 listopada w Brwinowie zauwa篡li le膨ce na chodniku przed blokiem ma貫 dziecko. Uda這 si ustali, 瞠 roczne dziecko wypad這 z okna na drugim pi皻rze. Pomimo szybkiej reakcji pogotowia, ch這piec zmar.
Zobacz wideo

W sobotę po południu doszło do tragicznego zdarzenia w Brwinowie pod Warszawą. Około godziny 17 policjanci lokalnej komendy otrzymali zgłoszenie o dziecku, które wypadło z okna. 

Brwinów. Roczne dziecko wypadło przez okno

Magdalena Bieniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji informuje, że do zdarzenia doszło w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. 11 listopada w Brwinowie. Roczne dziecko wypadło z drugiego piętra. Przechodnie zauważyli jego ciałko na ziemi, leżało na brukowym chodniku. Dziecko natychmiast zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala. Nie udało się go jednak uratować, zmarło przed północą jeszcze tego samego dnia. Magdalena Bieniak dodaje, że gdy doszło do zdarzenia jego rodzice  byli w domu. Dodaje, że byli trzeźwi. Okoliczności zdarzenia bada obecnie policja pod nadzorem prokuratury

Stołeczna "Wyborcza" podaje, że roczne dziecko to chłopiec. Nieoficjalnie ustalono, że w momencie tragedii w mieszkaniu przebywały trzy osoby. Matka położyła się z synkiem na drzemkę przy otwartym oknie, pozostałe osoby przebywały w drugim pokoju. W pewnym momencie dziecko miało się przebudzić i podpełznąć do okna. Policja nie potwierdza na razie tej wersji wydarzeń. 

Wi璚ej o: