Awaria ciepłownicza. W okolicach Parku Skaryszewskiego pękła rura. "Gejzer wody spod chodnika"

Przy alei Waszyngtona doszło do awarii ciepłowniczej - pękła rura, a wydobywająca się z niej woda zalewa chodnik i błonia Parku Skaryszewskiego. Na miejscu są służby, które próbują zatamować wyciek. Jest ryzyko, że tryskająca spod chodnika woda zaleje pobliskie tory tramwajowe.

Do awarii ciepłowniczej doszło przed godziną 10 w pobliżu Parku Skaryszewskiego, tuż przy alei Waszyngtona. Jak podaje reporter TVN Warszawa, Lech Marcinczak, "gejzer wody" pod dużym ciśnieniem tryska spod chodnika, który został już przez nią całkowicie zalany. Jak dodaje, z rury wypływa też "mnóstwo wody, kamieni, piasku i kostki brukowej".

Gocław. Pękła rura przy parku Skaryszewskim, zalany chodnik i błonia

Awaria ciepłownicza przy parku SkaryszewskimAwaria ciepłownicza przy parku Skaryszewskim Google Maps

Oprócz chodnika zalana została też duża część błoń między ulicą Kinową i Międzynarodową a parkiem Skaryszewskim. Na miejscu pracują już wodociągowcy i straż miejska. Służby starają się zatamować wyciek i znaleźć jego dokładne źródło. Są utrudnienia. Na razie zablokowany jest jeden pas alei Waszyngtona w kierunku Centrum. Niewykluczone jednak, że awaria wpłynie także na komunikację miejską. Jak informuje reporter TVN Warszawa, jest prawdopodobieństwo, że zalane zostaną także pobliskie tory tramwajowe. Okolicy pilnują przed zalaniem pracownicy Tramwajów Warszawskich. 

Więcej o:
Komentarze (13)
Praga-Południe. Awaria ciepłownicza w okolicach Parku Skaryszewskiego
Zaloguj się
 • achzarit

  Oceniono 12 razy 10

  Od kiedy Saska Kępa to jest Gocław??? Skad ten autor artykułu jest?

 • ob1canob

  Oceniono 15 razy 9

  GEJZER??? Precz z propagowaniem LGBTQ!!

 • nessuno

  Oceniono 12 razy 6

  Jak dodaje, z rury wypływa też "mnóstwo wody, kamieni, piasku i kostki brukowej".

  A z pod brudnego palucha gimbusa, który te brednie pisze wydobywa się niezrozumiały bełkot. Kogo wy na tej Czerskiej zatrudniacie? Słoje, które nie odróżniają Saskiej Kępy od Gocławia a ich jedynym punktem, dzięki któremu w Warszawie się nie gubią jest Pałac Kultury.

 • jatut

  Oceniono 7 razy 5

  Z której wiochy przyjechała ta redachtórzyna? Mowa o awarii ciepłowniczej, a na zdjęciu samochody wodociągów. I to nazwanie Saskiej Kępy Gocławiem... Wstyd!

 • jkal

  0

  gdzie Trzaskowski z taśmą klejącą się POdziewa?

 • naczelny.rabin.gw

  0

  Bez geja w tytule nie ma niusa.

 • stalowy_jez

  Oceniono 4 razy 0

  Anielli grajo
  Rury penkajo
  Hej kulenda kulendq

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX