Most Siekierkowski. Kilkukilometrowy korek w Warszawie po zderzeniu trzech pojazdów

Około godziny 6:30 doszło do zderzenia trzech pojazdów na moście Siekierkowskim. W kierunku Mokotowa utworzył się kilkukilometrowy korek.
Zobacz wideo

O zdarzeniu poinformował portal TVN Warszawa. Do wypadku doszło na moście Siekierkowskim na jezdni w kierunku Mokotowa.

Warszawa. Pięciokilometrowy korek po wypadku na moście Siekierkowskim

W wypadku udział brały dwa samochody osobowe oraz motocykl. W wyniku zderzenia żadna z osób nie została ranna ani nie wymagała udzielenia pomocy medycznej.

Mimo tego, że nie był to groźny wypadek, spowodował on duże utrudnienia. Przez jakiś czas zablokowane były dwa pasy, obecnie nieprzejezdny jest skrajny prawy pas jezdni w kierunku Mokotowa. Do tej pory na miejscu pracują funkcjonariusze policji, którzy ustalają przebieg zdarzenia.

Na prawym brzegu Wisły utworzył się pięciokilometrowy korek. Most Siekierkowski jest jedną z trzech najbardziej obciążonych ruchem drogowym przepraw w Warszawie. Jak podaje "Wyborcza" dziennie przedostaje się nim około 105,6 tysięcy pojazdów. Większy ruch rejestrowany jest tylko na moście Grota-Roweckiego i moście Łazienkowskim.

Więcej o:
Komentarze (16)
Most Siekierkowski. Kilkukilometrowy korek w Warszawie po zderzeniu trzech pojazdów
Zaloguj się
 • yenk

  Oceniono 15 razy 5

  Typowe gościnne występy podwarszawskich ogórków... widziałem biały czopek z rejestracją WOT, jakiś WM, a trzeci? Stawiam, że WWL. Najlepsze, że zaraz za korkiem większość gaz w deche i dalej jazda zderzak w zderzak, bo przecież trzeba nadrobić stratę.

 • sokrates2.life

  Oceniono 3 razy 3

  Się lata "na żyletkę", zderzak w zderzak, fajny "sport". Tylko szkoda, że to nie Forza Horizon.

 • nessuno

  Oceniono 5 razy 1

  na miejscu pracują funkcjonariusze policji, którzy ustalają przebieg zdarzenia.

  A co tu ustalać? Słoje LLU, WM, WWL i masa innych pędzą rano do stolicy na złamanie karku i tyle. Ta swołocz codziennie paraliżuje każdy wjazd do Warszawy.

 • komentator_2000

  Oceniono 2 razy 0

  Wszystkim "rodowitym warszawiakom" (którzy przecież nie po to przeprowadzili się z pod lubelskiej wsi do Stolycy, żeby im somsiad co rano miasto paraliżował) proponuję taki eksperyment - zamykamy Warszawę, ale tak całkowicie. Nic nie wjeżdża, nic nie wyjeżdża. Innymi słowy jarmużu nie przywiozą, śmieci nie zabiorą. Co wy na to?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX