Warszawa. Korek na alei Prymasa Tysiąclecia i trasie S8. Zapadła się studzienka kanalizacyjna

Kierowcy poruszający się trasą S8 oraz aleją Prymasa Tysiąclecia w kierunku centrum Warszawy muszą uzbroić się w cierpliwość. Na obu drogach tworzą się gigantyczne korki. Przyczyną utrudnień w ruchu drogowym jest zapadnięta studzienka kanalizacyjna.
Zobacz wideo

Zapadnięta studzienka znajduje się na jezdni w kierunku ronda Zesłańców Syberyjskich, około 200 metrów przed ulicą Wolską - informuje TVN Warszawa. Zarząd Dróg Miejskich zabezpieczył ją za pomocą pachołków i przyczepki z migająca strzałką, która informuje kierowców, że muszą zjechać na lewą stronę drogi. 

Warszawa. Utrudnienia na alei Prymasa Tysiąclecia i trasie S8. Zapadła się studzienka

Poranny szczyt oraz uszkodzenie studzienki na alei Prymasa Tysiąclecia powodują, że korek tworzy się także na trasie S8. Sznur samochodów czekających na przejazd tą drogą osiągnął ok. 11 kilometrów długości. 

Korek na trasie S8 w WarszawieKorek na trasie S8 w Warszawie Fot. Google Maps

Zapadające się lub wystające włazy kanalizacyjne niejednokrotnie powodowały utrudnienia w ruchu drogowym na alei Prymasa Tysiąclecia. Jak informuje TVN Warszawa, Zarząd Dróg Miejskich ogłosił przetarg na ich naprawę i w maju ogłosił rezultaty przetargu. W jego ramach drogowcy mają naprawić ok. 200 studzienek kanalizacyjnych. 

Więcej o:
Komentarze (10)
Warszawa. Korek na alei Prymasa Tysiąclecia i trasie S8. Zapadła się studzienka kanalizacyjna
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 15 razy 11

  Jak ogromna ulewa zatrzymała na kilka godzin kilka lat temu ruch na S8 i Bieńkowska powiedziała swoje słynne "sorry, taki mamy klimat" -to PiS wył że to wina Tuska. Bądźmy teraz konsekwentni - to teraz wina PiS ...

 • kac

  Oceniono 10 razy 8

  Teraz takie pytanie, dlaczego w Polsce ciągle zapadają się studzienki a na zachodzie Europy nie?
  Jak jest pytanie, to i powinna być jakaś odpowiedź. Otóż pod studzienką montowane są kliny które ją poziomują. Wszystko fajnie, tylko na zachodzie używa się klinów ze specjalnych mieszanek betonów z żywicami a u nas... ekologicznie - drewnianych. Jakieś jeszcze pytania???

 • koment22

  Oceniono 7 razy 5

  Polska to jedyny kraj gdzie szybciej i płynniej dojedzie się lokalnymi bocznymi drogami niż trasami szybkiego ruchu.

 • matitalolo

  Oceniono 3 razy 3

  To perfidny atak wiadomych sił na symbole religijne i w rezultacie na katolski kościół.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX