Dwóch "odważnych" jechało na hulajnodze elektrycznej po trasie ekspresowej S8

Hulajnogi elektryczne podbiją drogi ekspresowe? Według tych dwóch śmiałków - wszystko jest możliwe. Postanowili elektryczną hulajnogą przejechać się Trasą Armii Krajowej, a wszystko nagrano.
Zobacz wideo

Popularność hulajnóg elektrycznych w Warszawie wciąż rośnie, mimo rosnących wokół nich kontrowersji. Najpierw problemem stało się, że użytkownicy zostawiali je gdzie popadnie, nawet na środku chodnika.

Później rozgorzały dyskusje, jak powinni poruszać się użytkownicy elektrycznych hulajnóg - chodniki już sprawiały problemy, ścieżki rowerowe są przeznaczone dla rowerów, a jazdę hulajnogą po ulicy wszyscy raczej z góry wykluczyli.

We dwóch na hulajnodze - "rajd" po S8

Jak się jednak okazuje, nie wszyscy uznają, że ulica, a nawet droga ekspresowa, nie jest przeznaczona dla hulajnóg. Na kanale STOP CHAM na YouTube zamieszczono nagranie dwóch "odważnych", którzy jechali jedną hulajnogą trasą ekspresową S8 w Warszawie.

Ich "rajd" zarejestrowano na Trasie Armii Krajowej na odcinku tuż przed mostem Grota-Roweckiego. Nie wiadomo, jak długo poruszali się tą trasą.

 
Więcej o: