Niedziela, a warszawiacy utknęli w korku. Dojazd na Torwar zablokowany, stoją Armii Ludowej i Wisłostrada

W niedzielę w okolicach południa utworzyły się duże korki na Wisłostradzie i Trasie Łazienkowskiej. Utrudnienia w alei Armii Ludowej zaczynają się na Mokotowie, a kończą dopiero w okolicach Torwaru i Stadionu Legii. To tam odbywają się dzisiaj imprezy z okazji Dnia Dziecka, co jest przyczyną utrudnień.
Zobacz wideo

Choć zazwyczaj w niedzielne popołudnie mieszkańcy Warszawy nie mają problemów ze swobodnym poruszaniem się po ulicach, tym razem jest inaczej. Wszystko z powodu imprezy organizowanej na Stadionie Legii z okazji Dnia Dziecka. Wielu kierowców w okolicach godziny 11 utknęło w dużym korku na Wisłostradzie i Trasie Łazienkowskiej. Po godzinie 13 korki utrudnienia wciąż się utrzymują.

Korki w Warszawie. Armii Ludowej i dojazd do Torwaru zablokowane

Gdzie należy liczyć się z utrudnieniami? Duży korek zaczyna się na skrzyżowaniu alei Armii Ludowej z ulicą Waryńskiego i kończy się dopiero w okolicach Torwaru. W cierpliwość muszą się także uzbroić kierowcy, którzy poruszają się trasami dojazdowymi - ulice Myśliwiecka, Łazienkowska i Solec również są zablokowane.

Zarząd Transportu Miejskiego skierował autobusy 171 na objazdy. 

W kierunku krańca TORWAR autobusy 171 zostały skierowane na przystanek LEGIA - STADION 01 znajdujący się na ulicy CZERNIAKOWSKIEJ.

Z kolei w kierunku krańca CHOMICZÓWKA : LEGIA - STADION 01 - CZERNIAKOWSKA - SZWOLEŻERÓW  - MYŚLIWIECKA - ROZBRAT. Tam autobusy linii 171 będą się zatrzymywać na przystanku ROZBRAT 04 .

Więcej o: