Bielany. Policjanci zatrzymali amatora wykwintnego jedzenia. "Zaopatrywał się" w luksusowe praliny i łososia

Policjanci z Bielan zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież luksusowych pralin, czekolad i hurtowych ilości łososia z jednego ze sklepów na terenie dzielnicy. Jak się okazało, 33-latek dopuszczał się podobnych kradzieży regularnie, a bielański sklep był jego stałym miejscem "zaopatrywania". Teraz grozi mu do 7 lat więzienia.
Zobacz wideo

Do kradzieży luksusowych produktów spożywczych doszło w jednym ze sklepów spożywczych na Bielanach. Jej świadkami byli pracownicy ochrony, którzy natychmiast powiadomili o sprawie policję. Funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce zatrzymali mężczyznę, który zabrał z witryny chłodniczej łososia i bez płacenia usiłował opuścić sklep.

Bielany. Amator wykwintnego jedzenia zatrzymany

Po zatrzymaniu 33-latka policjanci ustalili, że to nie pierwsza kradzież, której dopuścił się w sklepie. Okazało się, że mężczyzna zaopatrywał się w sklepie regularnie - zabierał z półek i chłodni drogie produkty, za które nie płacił. Jak relacjonuje policja, od połowy kwietnia mężczyzna z tego samego sklepu zabrał już: 85 sztuk łososia, 27 czekolad, 10 opakowań z pralinami i 14 opakowań z czekoladkami.

Wszystkie skradzione łupy miały łącznie wartość 1852 zł. Po zatrzymaniu 33-latek trafił do policyjnej celi.

Śledczy po przeanalizowaniu materiałów dowodowych przedstawili mu zarzuty kradzieży. 33-latek w przeszłości był karany za podobne przestępstwa dlatego teraz grozi mu kara do 7 lat i 6 miesięcy więzienia

- informuje policja.


 

Więcej o: