Wypadek na Bródnie. Samochód osobowy zdarzył się z tramwajem. Wrak leży na torowisku

Wypadek na Bródnie. Samochód osoby zderzył się z tramwajem. Policja informuje, że w wypadku poszkodowana została jedna osoba - kierowca osobówki. Auto nadal blokuje torowisko, więc kilka linii tramwajowych jeździ objazdami.
Zobacz wideo

W piątek około godziny 8.20 doszło do wypadku na warszawskim Bródnie. Na skrzyżowaniu ulic Kondratowicza i Rembielińskiej samochód osoby marki audi zderzył się z tramwajem linii 1 - jak informuje sekcja prasowa Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z Metrowarszawa.pl. Dowiadujemy się również, że wypadku poszkodowana jest jedna osoba - kierowca audi, który trafił do szpitala z obrażeniami. Nikt z pasażerów tramwaju poważnie nie ucierpiał. Policja ustala teraz okoliczności zdarzenia. 

Wypadek na Bródnie. Samochód zderzył się z tramwajem

Na zdjęciach ze zdarzenia widzimy, że przód auta jest kompletnie zniszczony. Reporter Tvnwarszawa.pl, informuje, że po zderzeniu z tramwajem audi uderzyło jeszcze w słup. Pojazd wciąż znajduje się na torowisku, w związku z czym w okolicy miejsca wypadku należy spodziewać się utrudnień. Utrudnienia dotyczą tramwajów linii linii 1, 3, 4, 25, 41. Wszystkie są kierowane na objazdy. 

Linie 1, 41:

Starzyńskiego > 11 Listopada > Targowa > Ratuszowa > Jagiellońska > Most Gdański….> Banacha/Woronicza

Linie 3, 4, 25:

Targowa > 11 Listopada > Rondo Żaba > Starzyńskiego > Jagiellońska > Ratuszowa > Targowa…> Gocławska, Wyścigi, Banacha.

Dodatkowo uruchomiono również zastępczą linię autobusową "Z", która będzie kursowała na trasie: 

Żerań Wschodni - Annopol - Odlewnicza - Marywilska - Wysockiego - Bartnicza - Rembielińska - Matki Teresy z Kalkuty - Odrowąża - Rondo Żaba 06.

Więcej o: