Praga-Północ. W trakcie rozbiórki zawaliła się ściana. Nie żyje 31-letni mężczyzna, 2 osoby ranne

Podczas prac rozbiórkowych w pustostanie przy ulicy Łomżyńskiej 26 doszło do śmiertelnego wypadku. Zawaliła się jedna ze ścian budynku, a trzech pracowników firmy budowlanej zostało przysypanych przez gruz. Jeden z nich zmarł, dwóch trafiło do szpitala.
Zobacz wideo

W poniedziałek po godzinie 16 w pustostanie przy ulicy Łomżyńskiej 26 na Pradze Północ doszło do śmiertelnego wypadku. Jak podaje TVN Warszawa, podczas prac rozbiórkowych zawaliła się tam jedna ze ścian budynku na drugim piętrze. W środku byli wówczas trzej pracownicy firmy budowlanej.

Warszawa. Zawaliła się ściana pustostanu, 1 osoba nie żyje

Po zawaleniu się ściany jeden z mężczyzn - 31-latek - został przygnieciony przez gruz. Gdy służby przyjechały na miejsce, był nieprzytomny. Mężczyzna mimo podjęcia akcji reanimacyjnej zmarł. W wypadku zostali ranni także dwaj pozostali mężczyźni - 25- i 35-latek. Ich stan jest dobry, po opatrzeniu powierzchownych ran zostali wypisani ze szpitala.

Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do zawalenia się ściany. Z informacji TVN Warszawa wynika, że trzej mężczyźni to obywatele Ukrainy zatrudnieni przez jedną z firm budowlanych. Po wypadku pustostan został zabezpieczony, a oględziny na miejscu przeprowadzi inspektor nadzoru budowlanego.

Więcej o: