Warszawa świętuje wolność w nowym spocie. Mieszkańcy tańczą do kultowej piosenki Chłopców z Placu Broni

Warszawski ratusz przygotował spot z okazji z okazji 30. rocznicy wyborów czerwcowych. Jego bohaterowie tańczą i śpiewają do coveru kultowej piosenki "Wolność" Chłopców z Placu Broni. Na nagraniu nie brakuje różnorodności, a w tle widać lubiane przez warszawiaków miejsca, takie jak bulwary wiślane czy Multimedialny Park Fontann.
Zobacz wideo

Miasto Stołeczne Warszawa z okazji 30. rocznicy wyborów z czerwca 1989 roku opublikowało spot, w którym mieszkańcy tańczą na ulicach miasta do kultowej piosenki 'Wolność" Chłopców z placu broni.  W teledysku ratusza w nowej aranżacji wykonuje ją piosenkarka Bovska.

"Wolność - kocham i rozumiem". Warszawa świętuje 30. lecie wyborów

"To jest warte każdej sekundy oglądania. Niech żyje WOLNOŚĆ! Zbliża się 30-sta rocznica wyborów 4 czerwca. Wolność jest w nas!" - czytamy na profilu facebookowym miasta, gdzie opublikowano spot.

Bohaterowie nagrania tańczą i śpiewają na ulicach oraz w miejscach, które są wizytówkami Warszawy. W tle widać między innymi Pałac Kultury i Nauki, plac Trzech Krzyży, bulwary wiślane i plażę nad Wisłą, Stadion Narodowy, plac Bankowy czy ogród na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Multimedialny Park Fontann. 

Więcej o:
Komentarze (6)
Warszawa świętuje wolność w nowym spocie. Mieszkańcy tańczą do kultowej piosenki Chłopców z Placu Broni
Zaloguj się
 • born2roll

  Oceniono 14 razy 6

  Warszawa to stolica wolności. I nie zmienią tego żadne prowicjonalne przybłędy tymczasowo mlaskające przy korycie na nomen omen Wiejskiej.

 • jugnehalmu

  Oceniono 2 razy 0

  Każdy ksiądz pedofil powinien siedzieć w więzieniu, a nie na parafii! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski

 • cannabinolpl

  Oceniono 17 razy -5

  Łyszkiewicz się w grobie przewraca, gdy widzi jak zeświniliście jego pieśń ..

 • moszna666

  Oceniono 15 razy -7

  Black Black flag lgbt oraz tańczenia przed klinikami aborcyjnym i jest przejawem bezczelny jawnej dyskryminacji stosowanej przez Rafała trzaskowskiego wobec progresywnych środowisk. wiem Rafale że tak jak progresywne Grupiński myślisz całymi dniami z Pawłem rabiejem jak tylko zrobić dobrze środowisku lgbt, a ze swoją żoną i dziećmi całymi wieczorami rozmawiasz o dobrodziejstwach aborcji ale nie możesz uginać się przed tymi ciemnogrodzie nami słoikami napływowa hotel w Warszawie. Jest 21 wiek A my jesteśmy Europejczykami!

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 15 razy -7

  >Warszawa świętuje wolność w nowym spocie.

  A od kiedy jest ta "wolność"?
  Czy przypadkiem polskie ustawy niezgodne z zamierzeniami Izraela i USA nie są odwoływane?
  Przypominam sprawę ustawy o ochronie dobrego imienia Polski.

 • jurii.sachar

  Oceniono 20 razy -8

  Mam nadzieje że Trzaskowski zapłacił z własnej kieszeni za to badziewie, a nie z naszych podatków....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX