Warszawa świętuje wolność w nowym spocie. Mieszkańcy tańczą do kultowej piosenki Chłopców z Placu Broni

Warszawski ratusz przygotował spot z okazji z okazji 30. rocznicy wyborów czerwcowych. Jego bohaterowie tańczą i śpiewają do coveru kultowej piosenki "Wolność" Chłopców z Placu Broni. Na nagraniu nie brakuje różnorodności, a w tle widać lubiane przez warszawiaków miejsca, takie jak bulwary wiślane czy Multimedialny Park Fontann.
Zobacz wideo

Miasto Stołeczne Warszawa z okazji 30. rocznicy wyborów z czerwca 1989 roku opublikowało spot, w którym mieszkańcy tańczą na ulicach miasta do kultowej piosenki 'Wolność" Chłopców z placu broni.  W teledysku ratusza w nowej aranżacji wykonuje ją piosenkarka Bovska.

"Wolność - kocham i rozumiem". Warszawa świętuje 30. lecie wyborów

"To jest warte każdej sekundy oglądania. Niech żyje WOLNOŚĆ! Zbliża się 30-sta rocznica wyborów 4 czerwca. Wolność jest w nas!" - czytamy na profilu facebookowym miasta, gdzie opublikowano spot.

Bohaterowie nagrania tańczą i śpiewają na ulicach oraz w miejscach, które są wizytówkami Warszawy. W tle widać między innymi Pałac Kultury i Nauki, plac Trzech Krzyży, bulwary wiślane i plażę nad Wisłą, Stadion Narodowy, plac Bankowy czy ogród na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Multimedialny Park Fontann. 

Więcej o: