Pet Lovers, wyjątkowy event dla wielbicieli czworonogów 25 maja w Warszawie! Czeka nas niezwykłe święto

25 maja wielbiciele czworonogów będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Każdy, kto kocha psy i koty, musi się na nim pojawić.

Pet Lovers to wydarzenie skupiające w jednym miejscu producentów zarówno karmy dla zwierząt, jak i przysmaków, gadżetów, odzieży oraz kosmetyków i akcesoriów pielęgnacyjnych. Dla wszystkich wielbicieli i właścicieli czworonogów to okazja, by spotkać swoje ulubione marki, ale także poznać nowości pojawiające się na rynku. Można przymierzyć ubranko, dobrać odpowiednią karmę, zakupić środki do pielęgnacji i oczywiście mnóstwo różnych smakołyków.

To także okazja spotkanie z profesjonalnymi behawiorystami, którzy udzielą naszym gościom rad jak wychować swojego pupila, ale także pomogą w drobnych problemach i doradzą jak rozwijać umysł naszego psiaka. Rodziny z dziećmi dowiedzą się co robić, by ich czworonożny przyjaciel nie był zazdrosny o najmłodszych jej członków, ale także jak przygotować dziecko na kontakt z pupilem oraz życie w jego otoczeniu.

Pet LoversPet Lovers Mat. prasowe

Będzie to także doskonała okazja, by spróbować swoich sił w szkoleniu czworonogów oraz zobaczyć na własne oczy pokaz sztuczek w wykonaniu profesjonalistów i ich podopiecznych. O wydarzeniu możecie przeczytać na Facebooku: https://www.facebook.com/events/298157284466399/?active_tab=about

Więcej o: