Wawer. Mężczyzna zaatakowany na parkingu przy ul. Kresowej. Trafił do szpitala z ranami klatki piersiowej

Mężczyzna z ranami klatki piersiowej trafił do szpitala po tym, jak został zaatakowany ostrym narzędziem - najprawdopodobniej nożem - na parkingu przy ulicy Kresowej w Wawrze. Kobieta podejrzewana o dokonanie ataku została schwytana przez policję. Na miejscu pracują służby.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło przed godziną 14 między samochodami zaparkowanymi na parkingu przy ulicy Kresowej w Wawrze. Z ustaleń reportera TVN Warszawa wynika, że mężczyzna został zaatakowany nożem przez kobietę, która początkowo uciekła z miejsca zdarzenia, ale po krótkim pościgu została schwytana przez policjantów. Poszkodowany trafił do szpitala z ranami ciętymi klatki piersiowej - jego dokładny stan nie jest znany.

Wawer. Jedna osoba zatrzymana po ataku przy ul. Kresowej

Policja potwierdza, że przy ul. Kresowej doszło do niebezpiecznego zdarzenia, ale nie udziela na razie informacji na temat szczegółów sprawy ani narzędzia, którym został raniony mężczyzna.

- W wyniku zdarzenia jedna osoba została rana, a jedna została zatrzymana - mówi Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji w rozmowie z Metrowarszawa.pl. - Na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczają ślady i miejsce zdarzenia. O sprawie została też poinformowana prokuratura - dodaje.

Parking przy ulicy Kresowej został ogrodzony policyjną taśmą, a na miejscu jest kilka radiowozów.

Więcej o:
Komentarze (71)
Wawer. Mężczyzna zaatakowany na parkingu przy ul. Kresowej. Trafił do szpitala z ranami klatki piersiowej
Zaloguj się
 • vegemot

  Oceniono 56 razy 46

  Praktycznie codziennie tego typu zdarzenia, do tego zabójstwo na WOSP, atak na policjanta, 'wieszanie' politków, bicie kijami kukły itp, czy 4 lata temu tez tak bylo? Tak straszyli uchodzcami, a się okazuje ze ich wcale nie potrzeba żeby dostać nozem na ulicy, wystarczy od 4 lat ogladac swoich idoli krzyczacych z nienawiscia o kanaliach, zdrajcach i mordach i wszystko wypełzło na ulice, prawda ciemnoto?

 • biesczad1

  Oceniono 40 razy 34

  Na szczęście Polaków nie zarzynają Talibowie, więc wszystko jest ok: PiSowscy ministrowie mogą spać spokojnie - albo szykować się na zasłużone wczasy w Brukseli...

 • norbertrabarbar

  Oceniono 24 razy 20

  Znowu jakaś prawicowa radna?

 • jael53

  Oceniono 13 razy 13

  "Polska to bezpieczny kraj". Okropnie bezpieczny, z podkreśleniem okropnie.

 • rhplus1

  Oceniono 17 razy 13

  Polacy coraz lepiej posługują się nożem. Dzieci tez już zdają egzamin.
  Teraz naprawdę możemy , za Premierem Morawieckim naprawiać unię europejską.

 • zdziwiony6

  Oceniono 16 razy 12

  Ulica Kresowa jest o rzut beretem od szkoły przy Króla Maciusia. Jak widać mieszkańcy tych stron noży uzywają nie tylko do krojenia chleba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX