Wawer. Mężczyzna zaatakowany na parkingu przy ul. Kresowej. Trafił do szpitala z ranami klatki piersiowej

Mężczyzna z ranami klatki piersiowej trafił do szpitala po tym, jak został zaatakowany ostrym narzędziem - najprawdopodobniej nożem - na parkingu przy ulicy Kresowej w Wawrze. Kobieta podejrzewana o dokonanie ataku została schwytana przez policję. Na miejscu pracują służby.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło przed godziną 14 między samochodami zaparkowanymi na parkingu przy ulicy Kresowej w Wawrze. Z ustaleń reportera TVN Warszawa wynika, że mężczyzna został zaatakowany nożem przez kobietę, która początkowo uciekła z miejsca zdarzenia, ale po krótkim pościgu została schwytana przez policjantów. Poszkodowany trafił do szpitala z ranami ciętymi klatki piersiowej - jego dokładny stan nie jest znany.

Wawer. Jedna osoba zatrzymana po ataku przy ul. Kresowej

Policja potwierdza, że przy ul. Kresowej doszło do niebezpiecznego zdarzenia, ale nie udziela na razie informacji na temat szczegółów sprawy ani narzędzia, którym został raniony mężczyzna.

- W wyniku zdarzenia jedna osoba została rana, a jedna została zatrzymana - mówi Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji w rozmowie z Metrowarszawa.pl. - Na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczają ślady i miejsce zdarzenia. O sprawie została też poinformowana prokuratura - dodaje.

Parking przy ulicy Kresowej został ogrodzony policyjną taśmą, a na miejscu jest kilka radiowozów.

Więcej o: