Ursynów. Na Walentynki podarował swojej partnerce kradzionego smartfona. Oboje wpadli w ręce policji

Policjanci z Ursynowa zatrzymali 32-letnią kobietę i jej o pięć lat starszego partnera za kradzież markowego telefonu i 2,5 tys. złotych. Podczas zatrzymania kobieta tłumaczyła funkcjonariuszom, że smartfon to prezent, który dostała od swojego ukochanego na Walentynki.
Zobacz wideo

Policjanci z Ursynowa informują, że przeprowadzili interwencję w domu pary podejrzanej w sprawie kradzieży pieniędzy i smartfona z jednego ze sklepów przy Pasażu Ursynowskim. Gdy zapukali do drzwi, 32-letnia kobieta poinformowała, że ona sama "nie wie nic na temat kradzieży", a jej partnera nie ma w mieszkaniu.

Ursynów. Para zatrzymana za kradzież smarfonów

Podczas rozmowy z policjantami wyszło na jaw, że 32-latka ma przy sobie też inny telefon, który również figurował w policyjnej bazie jako kradziony. "Anna M. oznajmiła funkcjonariuszom, że to prezent z okazji Walentynek od partnera" - relacjonuje policja. Po chwili okazało się, że 37-letni partner kobiety jednak był w mieszkaniu - ukrył się przed policjantami na balkonie. Para została zatrzymana.

 Aleksander M. i jego luba trafili do policyjnych cel. Oboje usłyszeli zarzuty, za które sąd może ich skazać nawet na 5 lat więzienia

- informuje policja z Ursynowa.

Więcej o: