Family Fest już 1 i 2 czerwca. Zapraszamy dzieci i rodziców na piknik rodzinny!

Family Fest to spotkanie rodzinne, na które serdecznie zapraszają redakcje eDziecko, Cztery Kąty i Avanti24. Tegoroczna edycja odbędzie się 1 i 2 czerwca w Arkadach Kubickiego w Warszawie. Sprawdź, dlaczego warto być z nami.

Jeśli jeszcze nie macie planów na świętowanie Dnia Dziecka, zapraszamy na wspólną zabawę i mnóstwo atrakcji (dla małych i dużych) w czasie Family Fest. To będzie wyjątkowe wydarzenie, bo choć jest to święto najmłodszych, przygotowaliśmy także niespodzianki dla rodziców.

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj >

Family Fest - na scenie Elsa i Bella oraz Fasolki

1 czerwca dzieci będą mogły spotkać Elsę z "Krainy lodu" i Bellę z "Pięknej i Bestii" i razem z nimi zaśpiewać najpiękniejsze piosenki z ulubionych bajek. Po koncercie odbędą się wspólne zabawy i quizy oraz niepowtarzalna okazja do zrobienia sobie zdjęcia z księżniczką. Natomiast w niedzielę (2.06) o godz. 13.00 zapraszamy na koncert Fasolek! Przyjdźcie razem ze swoimi dziećmi, posłuchajcie i wspólnie zaśpiewajcie dobrze znane utwory! Dla rodziców będzie to wyjątkowa, sentymentalna podróż, a dla najmłodszych - doskonała okazja do świetnej zabawy. 

Teatr RomaTeatr Roma materiały prasowe

Co jeszcze na nas czeka?

W czasie pikniku będzie można również obejrzeć spektakle Teatru Roma, Teatru Guliwer oraz spektakl „Sklep z zabawkami” w wykonaniu nowatorskiego teatru lalek Scena Elfów, po którym będzie można kupić marionetki.

Podczas naszego wydarzenia młodzi uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach z kreatywnego budowania klocków LEGO® zorganizowanych przez centrum EDUKIDO, z Klockownią będzie można budować klockami „Cegłami”, a dla tych, którzy lubią się wyszaleć czekać będą dmuchańce i suchy basen.

KlockowniaKlockownia materiały prasowe

Zabawa, ale nie tylko

Rodzice będą mogli wziąć udział w warsztatach razem z dziećmi oraz zapoznać się z bogatą ofertą wystawców w czasie targu, który będzie odbywał się w czasie pikniku.
A wszystkie te atrakcje w niezwykłej scenerii wyjątkowego miejsca, jakim są Arkady Kubickiego. To jedna z najbardziej niezwykłych przestrzeni architektonicznych stolicy.
Zapraszamy!

Więcej informacji: Wydarzenie na FB

Koncert zespołu FasolkiKoncert zespołu Fasolki materiały prasowe
Więcej o: