Warszawa. Gigantyczne korki w popołudniowym szczycie. Zablokowane dojazdy do Mostu Łazienkowskiego

Kierowcy z Warszawy muszą się liczyć z dużymi utrudnieniami w popołudniowym szczycie. Gigantyczne korki tworzą się od Ochoty aż do Mostu Łazienkowskiego, stoją także kierowcy jadący z Mokotowa w stronę przeprawy. Oprócz popołudniowego szczytu, powodem utrudnień w ruchu jest akcja służb na Moście Łazienkowskim.
Zobacz wideo

Kierowcy z Warszawy w poniedziałek po południu muszą liczyć się z utrudnieniami. Korek w stronę Mostu Łazienkowskiego zaczyna się na Ochocie, od skrzyżowania ulicy Grójeckiej z Wawelską. Stoją także aleja Armii Ludowej i ulica Waryńskiego oraz Solec i Czerniakowska - utrudnienia zaczynają się na skrzyżowaniu z ulicą Gagarina. Najdłużej kierowcy stoją obecnie w okolicy metra Politechnika.

Warszawa. Skąd utrudnienia w kierunku Mostu Łazienkowskiego?

Powodem utrudnień oprócz popołudniowego szczytu komunikacyjnego jest akcja służb na Moście Łazienkowskim.

- Po godzinie 15 dostaliśmy informację, że z mostu mógł skoczyć mężczyzna. Weryfikujemy ją, na miejscu pracuje policja i straż pożarna - mówi Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z Metrowarszawa.pl. Jak dodaje, Most Łazienkowski jest przejezdny, ale kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Więcej o:
Komentarze (62)
Warszawa. Gigantyczne korki w popołudniowym szczycie. Zablokowane dojazdy do Mostu Łazienkowskiego
Zaloguj się
 • kubaef

  Oceniono 74 razy 18

  Czy naprawdę aż tyle osób musi przemieszczać się samochodami? W Warszawie jest całkiem dobra komunikacja miejska, wystarczy chcieć z niej korzystać.

 • samol

  Oceniono 41 razy 13

  Problemem jest brak obwodnic(y). Aby dojechać z jednego końca miasta na przeciwny lub dalej, praktycznie jedyna droga prowadzi przez Śródmieście. Co mnie zastanawia to, dlaczego miasto jeszcze nie podniosło (drastycznie!!) opłat za parkowanie. Podniosłoby to wpływy i zmniejszyło ruch.

 • uthark

  Oceniono 17 razy 11

  Jeden jedzie autem, inny rowerem, inny komunikacją - jak komu pasuje. Przestańmy psioczyć na to, co ludzie wybierają. Wszystko ma wady i zalety.

 • rumpa

  Oceniono 41 razy 9

  No dobra, skoczył to po cholerę blokują trasę? Też tam stałam. Chyba powinni go szukać w rzece , nie? Myślą że się rozmyśli i wskoczy z powrotem prosto pod koła?

 • nstemi

  Oceniono 11 razy 3

  "Powodem utrudnień oprócz popołudniowego szczytu komunikacyjnego jest akcja służb na Moście Łazienkowskim.
  - Po godzinie 15 dostaliśmy informację, że z mostu mógł skoczyć mężczyzna". Ale każda okazja jest dobra, żeby sobie nawrzucać. W tym wypadku tradycyjnie zbiorkomowcy skaczą do gardła samochodziarzom. Z czułą wzajemnością.

 • hvac1987

  Oceniono 22 razy 2

  Zostawic w spokoju. Ratownicze prawo Archimedesa: Cialo zanurzone w wodzie wynurza sie po trzech dniach.

 • mculscy

  Oceniono 28 razy 2

  Skoro skoczył z Łazienkowskiego, to szukałabym raczej przy Gdańskim... Praw fizyki pan nie zmienisz i nie bądź pan głąb!

 • anna.pcz

  Oceniono 32 razy 2

  Jak juz skoczył to i tak trup po co zatruwac życie innym. Prośba do przegrywow zyciowych - jak już musicie wybierać taką formę śmierci to Północny most jest mniej zapchany.

 • batura3

  Oceniono 2 razy 0

  On jeszcze skacze od wczoraj???? Gratuluję bycia na bieżąco....amatorszczyzna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX