Warszawa. Gigantyczne korki w popołudniowym szczycie. Zablokowane dojazdy do Mostu Łazienkowskiego

Kierowcy z Warszawy muszą się liczyć z dużymi utrudnieniami w popołudniowym szczycie. Gigantyczne korki tworzą się od Ochoty aż do Mostu Łazienkowskiego, stoją także kierowcy jadący z Mokotowa w stronę przeprawy. Oprócz popołudniowego szczytu, powodem utrudnień w ruchu jest akcja służb na Moście Łazienkowskim.
Zobacz wideo

Kierowcy z Warszawy w poniedziałek po południu muszą liczyć się z utrudnieniami. Korek w stronę Mostu Łazienkowskiego zaczyna się na Ochocie, od skrzyżowania ulicy Grójeckiej z Wawelską. Stoją także aleja Armii Ludowej i ulica Waryńskiego oraz Solec i Czerniakowska - utrudnienia zaczynają się na skrzyżowaniu z ulicą Gagarina. Najdłużej kierowcy stoją obecnie w okolicy metra Politechnika.

Warszawa. Skąd utrudnienia w kierunku Mostu Łazienkowskiego?

Powodem utrudnień oprócz popołudniowego szczytu komunikacyjnego jest akcja służb na Moście Łazienkowskim.

- Po godzinie 15 dostaliśmy informację, że z mostu mógł skoczyć mężczyzna. Weryfikujemy ją, na miejscu pracuje policja i straż pożarna - mówi Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z Metrowarszawa.pl. Jak dodaje, Most Łazienkowski jest przejezdny, ale kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Więcej o: