Dwa samochody i motocykl zderzyły się na Mokotowie. Ranny maturzysta nie dojechał na egzamin

Na Mokotowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i motocykla. Nikomu nie stało się nic poważnego. Okazuje się jednak, że problemy może mieć jeden z uczestników zdarzenia. Jednośladem kierował bowiem licealista, który miał zdawać dziś maturę.
Zobacz wideo

W poniedziałek rano na warszawskich Mokotowie doszło do zdarzenia drogowego. Na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Beethovena zderzyły się dwa samochody osobowe i motocykl. 

Mokotów. Maturzysta ranny w wypadku na motocyklu

Zespół prasowy Komendy Stołecznej Policji mówi w rozmowie z Metrowarszawa.pl, że do zderzenia doszło około godziny 8. - Z naszych informacji wynika, że żadnemu z uczestników zdarzenia nie stało się nic poważnego - mówi oficerka prasowa KSP. Dodaje, że policjanci nie znają jeszcze oficjalnej przyczyny zderzenia. Nieoficjalnie podejrzewa się jednak, że kierowca jednego z samochodów osobowych mógł nie ustąpić pierwszeństwa motocykliście. 

O zdarzeniu jako pierwszy poinformował Tvnwarszawa.pl. Z informacji przekazanych przez reportera portalu wynika, że motocyklista to uczeń liceum, który dziś miał zdawać egzamin maturalny z języka polskiego. Młody mężczyzna w wyniku wypadku miał doznać lekkich obrażeń. 

W związku ze zderzeniem przez jakiś czas na ulicy Sobieskiego kierowcy stali w korku. Obecnie sytuacja jest już opanowana, a droga przejezdna. 

Więcej o: