Multimedialny Park Fontann rozpoczyna sezon. 1 maja wieczorem pierwszy laserowy pokaz

Pokazowe lasery, które cieszą się wśród warszawiaków coraz większą popularnością, wracają na Podzamcze. Już 1 maja wieczorem w Multimedialnym Parku Fontann zostanie wyświetlony laserowy spektakl "Wars i Sawa". Kolejne będzie można oglądać w najbliższych miesiącach.
Zobacz wideo

Multimedialny Park Fontann inauguruje sezon i w majówkę wraca z laserowymi pokazami. W środę 1 maja o godzinie 21.30 na Podzamczu po raz pierwszy zostanie pokazany spektakl pod tytułem 'Wars i Sawa". Będzie go można oglądać także 2, 3 i 4 maja o tej samej godzinie. 

Multimedialny Park Fontann wraca w majówkę

Warszawski ratusz informuje, że do inaugurującego sezon spektaklu została przygotowana nowoczesna wizualizacja, a także tzw. choreografia fontann ze specjalnie na tę okazję skomponowaną muzyką i utworem finałowym pod tytułem „Pieśń Syreny”.

Co roku inspiracją dla pokazów na Podzamczu są legendy i opowieści - w poprzednich sezonach mieszkańcy mogli się przyglądać m.in. spektaklowi nawiązującym do historii księcia Niedźwiedzia, Bazyliszka i warszawskich syren. 

Na ekranie wodnym pokazywane są filmy związane z różnymi rocznicami czy wydarzeniami. W tym roku obejrzymy film ukazujący nasze 15-lecie w UE

- dodaje warszawski ratusz.

Multimedialny Parku Fontann co roku przyciąga tłumy warszawiaków i turystów. Pokazy wyświetlane są w każdy piątek i sobotę od maja do września, a wstęp na nie jest wolny. W ubiegłym tygodniu padł rekord odwiedzających - widownia liczyła ponad milion osób. Ze względu na rosnące zainteresowanie wydarzeniem, teren wokół Multimedialnego Parku Fontann zostanie wkrótce otoczony przez specjalne bariery, które będą zabezpieczały okolicę przed wjazdem samochodów.

Po inauguracji sezonu, pokazy laserowe na Podzamczu będą się odbywały w każdy piątek i sobotę w godzinach:

Maj, czerwiec i lipiec - początek pokazu o godzinie 21.30

Sierpień - początek pokazu o godzinie 21

Wrzesień - początek pokazu o godzinie 20.30.

----

Dzięki działalności Greenpeace możesz wspierać rozwój ekologicznego rolnictwa. Wpłać datek >>

embed
Więcej o: