Złamał mężczyźnie szczękę, bo za wolno pakował zakupy w sklepie. Mateusz O. stanie przed sądem

Na Mokotowie doszło do sprzeczki w sklepie monopolowym, która skończyła się poważnym pobiciem. 26-letni Mateusz O. tłumaczył, że był pijany i nie udało mu się nad sobą zapanować. Za ten brak opanowania mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć przed sądem.

Komenda Stołeczna Policji informuje o sprzeczce w sklepie monopolowym na Mokotowie, która bardzo szybko eskalowała. Jeden z klientów zaatakował drugiego z bardzo błahego powodu. 

Mokotów. Złamał komuś szczękę, bo za wolno pakował zakupy

26-letni Mateusz O. udał się w niedzielę wieczorem do sklepu. W kolejce przed nim stał mężczyzna, który właśnie kończył swoje zakupy - pakował produkty do siatki. Zdaniem Mateusza O. robił to jednak zbyt wolno i między mężczyznami doszło do sprzeczki. Mogłoby się wydawać, że to koniec historii, ale drogi obu panów nie rozeszły się po wyjściu ze sklepu. 26-latek wybiegł za pierwszym z mężczyzn i zaczął go bić. Obrażenia były dotkliwe - poszkodowany trafił do szpitala ze złamaną szczęką. 

Sprawą zajęła się policja i 26-letni Mateusz O. usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, który zagrażał życiu poszkodowanego. Już wcześniej był karany za podobne przewinienia. Podczas przesłuchania na komendzie oskarżony powiedział, że chciał załatwić sprawę "po męsku", ale ponieważ nie był trzeźwy, nie udało mu się nad sobą zapanować. Po sprzeczce w sklepie monopolowym 26-latek stanie przed sądem. Jeśli sąd uzna go za winnego, może mu grozić do pięciu lat więzienia. 

Działajmy z Greenpeace na rzecz ochrony dzikiej przyrody. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

Wspomóż dziką przyrodę i przekaż datek na działalność organizacji GreenpeaceWspomóż dziką przyrodę i przekaż datek na działalność organizacji Greenpeace Fot. greenpeace.pl

Więcej o:
Komentarze (99)
Złamał mężczyźnie szczękę, bo za wolno pakował zakupy w sklepie. Mateusz O. stanie przed sądem
Zaloguj się
 • zz1026

  Oceniono 68 razy 60

  ja proponuuje po mesku go skatowac
  polamac rece nogi okopac ryj tak zbey go matka nie poznala i zostawic w rowie
  niech sie popczuje jak jego ofiary

  i zanim tkos powie ze to beztialstwo to odpowiadam
  na niektore jednostki aspoleczne dziala tylko brutalna sila
  tego debila wiezienie nic nie nauczy ale ostry wprdl juz tak
  wtedy w jego malym mozdzku zacznie rodzic sie taka mysl ze agresja do innych = duzy bol

 • mcwidack

  Oceniono 35 razy 35

  do pierdla, niech go to męskie załatwianie kosztuje kawałek życia... nie ma mowy o okolicznościach łagodzących.. wyrwać chwasta ze społeczeństwa

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 21 razy 19

  5 lat i może się napierdzielać do woli w pierdlu, nawet z lepszymi od siebie w te klocki.

 • lob2

  Oceniono 19 razy 17

  Z powodu narodowego pijaństwa w Polsce coraz więcej bijatyki,morderstw,zaczepek i niecierpliwości wśród narodu.Alkohol prawie w każdym domu jest wszechobecny i codziennie na osiedlach słyszy się hałasy ,bijatyki i kłótnie rodzinne.A uważamy się za takich wielkich katolików,co to nikomu krzywdy nie zrobią,inteligentnych,dobrze wychowanych i spokojnych .

 • muflonex

  Oceniono 15 razy 15

  Z kamerą wśród zwierząt. Z całym szacunkiem dla zwierząt.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX