Śmiertelny wypadek w Alejach Jerozolimskich. Motocyklista zginął po zderzeniu z samochodem

Nie żyje motocyklista, który zderzył się w Alejach Jerozolimskich z osobowym volkswagenem. Po wypadku mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł.
Zobacz wideo

Do zderzenia motocyklisty z osobowym volkswagenem doszło w piątek po godzinie 16 na skrzyżowaniu al. Jerozolimskich z ulicą Ryżową. Kierowca motocykla jadącego w stronę Pruszkowa z dużą siłą uderzył w bok volkswagena. Na miejsce wezwano policję i pogotowie.

Warszawa. Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

Motocyklisty nie udało się uratować. - Niestety mężczyzna po przewiezieniu do szpitala zmarł - mówi w rozmowie z Metrowarszawa Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodaje, wyjaśnianiem przyczyn wypadku zajmie się teraz prokurator.

W zderzeniu lekko ranna została również pasażerka volkswagena, której pogotowie udzieliło pomocy na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy. Po wypadku na miejscu były utrudnienia, które trwały około trzech godzin - prawy pas al. Jerozolimskich był całkowicie zablokowany. Policja informuje, że obecnie ruch odbywa się już normalnie. 

 

Więcej o: