Skradziono drogie zegarki, biżuterię i ubrania. Policja z Śródmieścia poszukuje dwóch mężczyzn

Policjanci ze śródmieścia poszukują dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z włamaniem do jednego z mieszkań w Śródmieściu. Zginęły z niego drogie zegarki, biżuteria, galanteria skórzana, odzież i pieniądze.
Zobacz wideo

Policja informuje, że do włamania do mieszkania przy ulicy Solec w Warszawie doszło w środę 3 kwietnia. Nieznani dotąd sprawcy ukradli biżuterię, pieniądze, markowe zegarki, galanterię skórzaną oraz odzież. Ich właściciel oszacował swoje straty na ponad 55 tysięcy złotych.

Śródmieście. Policja pyta: rozpoznajesz tych mężczyzn?

Funkcjonariusze udostępnili zdjęcia dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z włamaniem. Zostały zarejestrowane przez okoliczne kamery monitoringu. 

Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12

- apeluje policja.

Funkcjonariusze dodają, że informacje można też przekazywać dzwoniąc na numer 22/603 83 92, 504 314 116 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl. Numer sprawy, na którą należy się powołać, to KRP-PM-I-917/19.

Więcej o: