Pobił i żądał oddania elektronicznego papierosa na bulwarach wiślanych. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policja poszukuje osoby związanej z napadem na bulwarach wiślanych w Warszawie. Mężczyzna zażądał od przypadkowych przechodniów oddania elektronicznego papierosa. Zanim przyjechała policja, oddalił się - teraz funkcjonariusze potrzebują pomocy w znalezieniu go.
Zobacz wideo

Bulwary wiślane w Warszawie powoli się zapełniają - nie wszyscy warszawiacy potrafią się tam jednak zachować. Policja w Śródmieściu przyjęła zgłoszenie o pobiciu i próbie kradzieży. 

Bulwary wiślane. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policja informuje, że dwóch mężczyzn podeszło do przypadkowych przechodniów i zażądało od nich oddania wartościowych rzeczy - portfela i elektronicznego papierosa. Aby ich do tego zmusić, zaczęli ich bić. Na miejsce natychmiast wezwano patrol policji - jeden z napastników został zatrzymany w okolicy, drugi się oddalił. Właśnie tej osoby poszukują teraz funkcjonariusze. Wiadomo już, że on także uderzył jednego z pokrzywdzonych żądając wydania elektronicznego papierosa. Wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z występkiem zarejestrowały kamery monitoringu na bulwarach wiślanych. Policja publikuje zdjęcia i prosi o pomoc. Do zdarzenia doszło 21 marca, ale funkcjonariusze dopiero teraz publikują jego wizerunek.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 91 59, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Więcej o: