Napad na Mokotowie. Zamaskowany mężczyzna wyciągnął broń w sklepie monopolowym [WIDEO]

We wtorek z samego rana na Mokotowie doszło do napadu w sklepie monopolowym. Zamaskowany mężczyzna wyciągnął przedmiot przypominający broń, wymierzył go w ekspedientkę i obrabował kasę.

We wtorek chwilę po godzinie 6 w sklepie monopolowym przy ulicy Piwarskiego na warszawskim Mokotowie doszło do napadu. Policja natychmiast opublikowała nagranie ze zdarzenia. 

Mokotów. Napad z bronią w ręku w sklepie monopolowym

Na wideo widać, że zamaskowany mężczyzna stoi przy ladzie, próbując wyciągnąć coś z kurtki. Ekspedientka, która niczego zaskakującego się nie spodziewa, przygląda się zmaganiom mężczyzny. Nagle, ten wyciąga zza pazuchy przedmiot przypominający broń i mierzy do niej. Kobieta wycofuje się, a napastnik przechyla się przez ladę, otwiera kasę i zabiera pieniądze. 

Policjanci z Mokotowa prowadzą dochodzenie w sprawie rozboju z użyciem broni. Proszą wszystkie osoby, które mają informacje dotyczącego tego, kim mógł być mężczyzna, o kontakt. Mężczyzna był zamaskowany, ale liczą na to, że uda się go komuś rozpoznać. Informacje można przekazywać kontaktując się z policjantami z posterunku przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

Więcej o:
Komentarze (18)
Napad na Mokotowie. Zamaskowany mężczyzna wyciągnął broń w sklepie monopolowym [WIDEO]
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 20 razy 14

  W każdym normalnym kraju istnieje cos takiego, jak krążące po mieście radiowozy służby patrolowo-interwencyjnej. U nas, zapewne z powodów idiotycznie rozumianej "oszczędności", dawno te patrole zlikwidowano. Więc dziś, procedura jest taka, że po otrzymaniu zgłoszenia takiego napadu, zamiast jednym zdaniem rzuconym w eter wysłać w rejon napadu KILKA krążących stale po dzielnicy radiowozów, zgłoszenie wędruje do komisariatu, gdzie zaczyna się montować ekipę interwencyjną. Dzięki temu, gdy już ta ekipa się zbierze i "z fasonem" bo na sygnałach, zajedzie na miejsce napadu, sprawca SPOKOJNIE zdąży być już w innej dzielnicy - oczywiście autobusem :-))

  Sytuacja uległa DALSZEMU pogorszeniu w ciągu ostatnich trzech lat, bo do policji OD DAWNA nie ma chętnych więc w wielu garnizonach ilość wakatów dochodzi już do 50%, ZA CO z całego serca, dziękujemy ci "dobra zmiano" :-(

 • uliczniczka20

  Oceniono 14 razy 10

  Błyskawiczny atak,błyskawiczna reakcja policji, wybory za pasem!

 • jeak

  Oceniono 10 razy 8

  Ten całodobowy sklep z alkoholami to zmora mieszkańców - jest w środku osiedla, w nocy pielgrzymki, darcie ryja itp.

 • cucurucu

  Oceniono 9 razy 3

  Przede wszystkim tych sklepow nie powinno byc, a juz na pewno nie w srodku osiedla

 • wiedzmapl

  Oceniono 5 razy 3

  W takich sytuacjach warto zwrócić uwagę na buty zazwyczaj są to takie jakie noszą na codzień

 • niebozaoknem

  Oceniono 3 razy 1

  Mój Boże, z samego rana. Miał człowiek trudną noc, trzeba zrozumieć.

 • uenostation54

  Oceniono 1 raz 1

  złapała za lufę! kurczę, szkoda, ze nie z większą siłą, mogła mu wyrwać odruchowo.

 • tzetze1

  Oceniono 5 razy 1

  Ile hajsu było w kasie o 6 rano? Oszacujmy z góry: 4 pijaczków x 3 harnasie x 3 zł/harnaś = 36 złotych. Łup ten d nie urywa

 • fitt

  0

  Gdzie chodzi o pieniądze życie nie ma znaczenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX