Napad na Mokotowie. Zamaskowany mężczyzna wyciągnął broń w sklepie monopolowym [WIDEO]

We wtorek z samego rana na Mokotowie doszło do napadu w sklepie monopolowym. Zamaskowany mężczyzna wyciągnął przedmiot przypominający broń, wymierzył go w ekspedientkę i obrabował kasę.
Zobacz wideo

We wtorek chwilę po godzinie 6 w sklepie monopolowym przy ulicy Piwarskiego na warszawskim Mokotowie doszło do napadu. Policja natychmiast opublikowała nagranie ze zdarzenia. 

Mokotów. Napad z bronią w ręku w sklepie monopolowym

Na wideo widać, że zamaskowany mężczyzna stoi przy ladzie, próbując wyciągnąć coś z kurtki. Ekspedientka, która niczego zaskakującego się nie spodziewa, przygląda się zmaganiom mężczyzny. Nagle, ten wyciąga zza pazuchy przedmiot przypominający broń i mierzy do niej. Kobieta wycofuje się, a napastnik przechyla się przez ladę, otwiera kasę i zabiera pieniądze

Policjanci z Mokotowa prowadzą dochodzenie w sprawie rozboju z użyciem broni. Proszą wszystkie osoby, które mają informacje dotyczącego tego, kim mógł być mężczyzna, o kontakt. Mężczyzna był zamaskowany, ale liczą na to, że uda się go komuś rozpoznać. Informacje można przekazywać kontaktując się z policjantami z posterunku przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

Więcej o: