Warszawa. Seria wypadków w mieście i okolicy. Powstały potężne korki

W piątkowe popołudnie duża cześć Warszawy stoi w korkach. Przyczyniła się do tego seria wypadków: na Ochocie, Trasie Łazienkowskiej i w okolicy Mostu Poniatowskiego. Duże korki powstały także na autostradzie A2.
Zobacz wideo

W popołudniowym szczycie ruchu doszło do kilku wypadków w różnych miejscach Warszawy. Jak podaje RMF FM, sześć samochodów zderzyło się na Trasie Łazienkowskiej w okolicy stadionu Legii Warszawa. Później doszło do kolizji na ul. Wawelskiej przed skrzyżowaniem z al. Niepodległości. Trasa Łazienkowska jest zakorkowana od Ochoty do Mostu Łazienkowskiego. 

Z kolei do kolizji trzech aut doszło na skrzyżowaniu ulic Bitwy Warszawskiej 1920 oraz Szczęśliwickiej - podaje TVN Warszawa. W zderzeniu brał udział opel należący do wojska, taksówka oraz jeszcze jeden samochód osobowy. Kolejny wypadek miał miejsce w okolicy wjazdu na most Poniatowskiego. 

Według serwisu AutoMapa wyjazd z Warszawy we wszystkich kierunkach zajmuje od 45 minut do ponad godziny. Najdłużej - prawie 40 min - stoją kierowcy w korku na Al. Jerozolimskich.

Korki na A2

Do kilku wypadków doszło dziś po południu na autostradzie A2 w okolicy Warszawy. Największe utrudnienia są między pomiędzy węzłem Skierniewice a węzłem Wiskitki. 

Zobacz wideo
Więcej o: