Radny Ochoty ps. Warszawski cierp przeprasza. Wyciekło jego nagranie sprzed lat. "Jest mi wstyd"

Cezary Król, warszawski radny znany w internecie jako "Warszawski cierp" bohaterem skandalu. Okazuje się, że mężczyzna kilka lat temu zaatakował przewoźnika - obrzucił jego auto jajkami i zwyzywał. W dodatku nagrał całe zdarzenie. Ktoś teraz przypomniał filmik. Radny Król przeprasza za swoje zachowanie.

Cezary Król od 2018 roku jest radym warszawskiej Ochoty z ramienia Ochockiej Wspólnoty Samorządowej. Zanim zajął się jednak polityką, zdobył internetową sławę jako "Warszawski cierp". W internecie pojawiło się nagranie z nim w roli głównej. "Popularny Warszawski cierp aka. Czarek Król, radny warszawskiej Ochoty atakuje, zastrasza i wyzywa zamówionego przez siebie przewoźnika" - czytamy na Wykopie, gdzie umieszczono wideo. 

Radny Ochoty przeprasza za wulgarny atak

Na filmie widać mężczyznę, który wysiada z taksówki i mówi, że zamówił przejazd z jedną z firm (wymienia jej nazwę). Gdy auto (bez znaku taxi na dachu) przyjeżdża pod wskazany adres, mężczyzna zaczyna obrzucać samochód jajkami. Odgłosom rzutów towarzyszą przekleństwa. "Co sp******asz? Boisz się k***a? Patrzcie jakie legalne taksówki w Warszawie" - krzyczy nagrywany człowiek, a kierowca odjeżdża.

Osoby, które zobaczyły to nagranie są zażenowane zachowaniem mężczyzny. Uważają przede wszystkim, że takie akcje i słowa nie przystają osobie, która jest radnym Warszawy

"Warszawski cierp" odniósł się do zarzutów. W opublikowanym na swoim oficjalnym kanale na YouTubie filmie przyznaje, że osoba na wideo to faktycznie on. Podkreśla jednak, że nagrał je dawno - zanim zaczął działać jako "Warszawski cierp" oraz zanim otrzymał mandat radnego. 

Tak nie powinno być. Jest mi za to wstyd, bo to nie powinno się zdarzyć

- mówi na filmie Cezary Król i dodaje, że kręcąc film był pod wpływem alkoholu. 

 

Mówi też, że oficjalnie przeprosił już przewoźnika, dla którego pracował kierowca obrzucony jajkami. Dodał, że próbował także skontaktować się z samym poszkodowanym oraz zorganizować z nim akcję - w ramach rekompensaty chciał nakręcić film, na którym wręczy mężczyźnie 20 jajek i pozwala mu obrzucić nimi swój samochód. Nie udało mu się ani porozmawiać z kierowcą, ani nakręcić filmu. 

W dalszej części filmu Cezary Król się broni. Zarzuca ludziom, że zwracają uwagę tylko na błędy, nie sukcesy. Wymienia, że gdy organizował Szlachetną Paczkę albo zbierał pieniądze na dzieci po chemioterapii, nikt nie robił wokół tego szumu. - Gdzie wtedy byliście? - pyta. Dodaje, że żyjemy w takim społeczeństwie, w którym "można sto razy zrobić dobrze i nikt nie poklepie cię po plecach, a jak raz powinie ci się noga - to wszyscy cię zjadą". 

Sytuacja była błędem, ale kto nie popełnia błędów? Tylko ten, który nic nie robi

- tłumaczy się radny Król. Dodaje, że nie zamierza ani przestać działać jako "Warszawski cierp", ani składać mandatu radnego. Podkreśla, że krytyka motywuje go do tego, aby działać jeszcze więcej i robić więcej dobrego. 

Szykuje się protest taxi

Temat przewoźników w Warszawie jest teraz bardzo aktualny. Taksówkarze z całej Polski zapowiadają, że w najbliższy poniedziałek (8 kwietnia) przyjadą protestować do Warszawy. To ich reakcja na przyjęcie przez rząd nowelizacji ustawy o transporcie, która uznaje firmy takie jak Uber czy Bolt za legalne, ale nakłada na nie wiele nowych zobowiązań. Taksówkarze są oburzeni. Uważają, że państwo nie powinno uznawać ww. form przewozu za legalnie. Czytaj więcej>>>

Więcej o:
Komentarze (62)
Radny Ochoty ps. Warszawski cierp przeprasza. Wyciekło jego nagranie sprzed lat. "Jest mi wstyd"
Zaloguj się
 • known2own

  Oceniono 54 razy 54

  A nie no, jak był pijany jak to nagrywał to spoko. Takich ludzi nam trzeba u władzy.

 • remo29

  Oceniono 51 razy 51

  Nigdy nie zrozumiem półgłówków, którzy odyebują coś, sami to nagrywają, sami wrzucają do netu, a po paru latach się z tego tłumaczą.

 • bezspokoju

  Oceniono 51 razy 47

  Jestem pewien, że burak nawet by się nie zająknął na temat swego buractwa, gdyby nagranie nie "wyciekło". Dopiero teraz kmiotowi jest "spontanicznie" wstyd.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 42 razy 42

  "Wymienia, że gdy organizował Szlachetną Paczkę albo zbierał pieniądze na dzieci po chemioterapii, nikt nie robił wokół tego szumu. "

  Bo to rozumie się samo przez się pajacu a jeżeli robisz to dla "sławy" to jest buc i tępa dzida.

 • hikuj13

  Oceniono 37 razy 37

  cham, nawet ubrany w garnitur i krawat
  nadal jest tylko chamem

 • bob1959

  Oceniono 29 razy 29

  I właśnie głównie takie buce pchają się do żłoba...

 • anonim_ka

  Oceniono 33 razy 27

  Prawie się wzruszyłam ,, ten palant z pełnym wyrachowaniem przygotował bandycki napad i teraz p r z e p r a s z a . A wypieprzyć na zbitą mordę szubrawca , dla przykładu! ! Pewnie facet jest członkiem PiS u nich to norma ministrowie i posłowie kradną kłamią .

 • mackowy74

  Oceniono 25 razy 23

  JEDYNE ROZWIĄZANIE ZRZEKNIĘCIE SIĘ MANDATU I PODDANIE SIĘ KARZE,TO BY POKAZAŁO,ŻE JEST RADNYM A NIE FRAJEREM...PRZEPRASZAĆ TO MOŻNA W SZKOLE!!DLA
  MNIE DYSKWALIFIKACJA!!

 • kaktus47

  Oceniono 23 razy 23

  Sa zachowania Panie Radny, które przekreślają ludzi. Wiem, ze teraz chciałby Pan odbudować wizerunek ale ja tego nie kupuje. Utrata kontroli nad soba i styl w jakim sie to robi daje do myślenia. Cieżko by mi było robic cokolwiek z Panem Radnym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX