Policjanci znaleźli zaginioną 3,5-letnią dziewczynkę. Zauważyło ją dwóch dzielnicowych

W środę po południu na policji w Nowym Dworze zgłosiła się zrozpaczona matka 3,5-letniej dziewczynki. Mówiła, że jej córka zaginęła, prosiła o pomoc w poszukiwaniach. Na szczęście akcja szybko znalazła szczęśliwe zakończenie.
Zobacz wideo

W środę około godziny 13 zaginęła malutka mieszkanka podwarszawskiej miejscowości Pomiechówek. 3,5-letnie dziewczynka była z matką na podwórku przy ich domu. Gdy mama na chwilę spuściła dziecko z oczu, dziewczynka wyszła za ogrodzenie i zniknęła. 

Pomiechówek. Znaleziono 3,5-letnią dziewczynkę

Zrozpaczona matka od razu zgłosiła się na policję i rozpoczęły się poszukiwania. Nikt nie wiedział, w którym kierunku dziewczynka poszła. Na szczęście nie zdążyła odejść zbyt daleko. Już po kilkunastu minutach poszukiwań, dwaj dzielnicowy z miejscowego posterunku policji zauważyli dziecko na pobliskich łąkach. 3,5-latka była przestraszona, ale cała i zdrowa. Mundurowi podbiegli do niej i zabrali w bezpieczne miejsce. Chwilę później została przekazana pod opiekę matki. 

Komenda policji w Nowym Dworze informuje, że podziękowania za szybką i skuteczną akcję należą się mł. asp. Robertowi Tkaczykowi i st. sierż. Łukaszowi Wudeckiemu. To właśnie oni znaleźli 3,5-latkę. 

Więcej o: