Rembertów. Obywatelskie zatrzymanie kierowcy opla. Trzeba było wybić szybę i zabrać kluczyki

W Rembertowie doszło w środę rano do obywatelskiego zatrzymania. Jeden z kierowców zauważył dziwnie zachowującego się mężczyznę w oplu. Okazało się, że kierujący urządził sobie w aucie samotną imprezę.
Zobacz wideo

Około godziny 7 w środę na ulicy Żołnierskiej w warszawskim Rembertowie doszło do obywatelskiego zatrzymania. Jadący do pracy komendant posterunku policji w Wawrze zauważył, że inny uczestnik ruchu drogowego zachowuje się dziwnie. 

Rembertów. Kierowca zrobił w samochodzie imprezę

Jak relacjonuje Joanna Węgrzyniak dla Tvnwarszawa.pl, komendant samodzielnie próbował zatrzymać podejrzanego kierowcę, a po chwili do jego akcji dołączyli się inni kierowcy. W końcu udało się go zatrzymać, ale na tym się nie skończyło. Mężczyzna nie chciał ustąpić, zabarykadował się w środku i próbował odjechać. Osoby, które dokonały obywatelskiego zatrzymania musiały wybić szybę samochodu, aby zabrać mu kluczyki do samochodu. Dopiero później na miejsca przyjechała policja

Szybko okazało się, że podejrzenia były uzasadnione - 32-letni kierowca miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. Podejrzewa się też, że mógł spożywać alkohol podczas prowadzenia - w samochodzie leżały puste butelki po wódce i kubeczki.

Przez jakiś czas ul. Żołnierska była zakorkowana, sytuację szybko udało się jednak opanować i już około godziny 8 wszystko wróciło do normy.  

Więcej o:
Komentarze (66)
Rembertów. Obywatelskie zatrzymanie kierowcy opla. Trzeba było wybić szybę i zabrać kluczyki
Zaloguj się
 • jerzytop

  Oceniono 37 razy 21

  Panie policjancie Brawa . Tylko dlaczego jak swego czasu takiego zatrzymania dokonano na " dziwnie jadącym policjancie z Bytowa koledzy po fachu potrzebowali 30 min aby pokonać parę km .
  Korzystając z chwili nieuwagi gość uciekł bo przecież mogło by dojść do naruszenia NIETYKALNOŚCI cielesnej policjanta / w sądzie okazało by się jeszcze ,że był na służbie /
  Na drugi dzień gazeta 24GP podawała ,że przeszedł w ekspresowym tempie na emeryturę
  Po paru dniach dodano ,że wracał z myśliwskiego polowania z bronią w bagażniku .
  Policjant podejrzany o jazdę po pijanemu jest już na emeryturze ...


  Jak się okazało funkcjonariusz z ponad 20-letnim stażem nie pracuje już w bytowskiej komendzie. W ekspresowym tempie przeszedł na emeryturę.

 • maxwywar2

  Oceniono 19 razy 17

  Dobrze że to zrobił komendant. Gdyby zrobił to przeciętny obywatel sąd nie dałby mu żyć latami. Pewnie skonczyłoby sie na zawiasach. W polsce sądy od 30 lat walczą o dobrostan bandytów

 • norman67

  Oceniono 40 razy 16

  A kiedy obywatelskie zatrzymanie Ziobry, Macierewicza, Morawieckiego i największego karła reakcji?

 • notremak

  Oceniono 42 razy 16

  500+ naprawdę działa!

 • roll

  Oceniono 11 razy 11

  Siedział w samochodzie i ze stresu pił bo go chcieli wywlec z auta.

 • zigzaur

  Oceniono 16 razy 10

  Dobrze, że w samochodzie nie urządził samotnej orgii seksualnej z rodeo. Ale na szczęście miłośnik takich zabaw nie ma prawa jazdy.

 • Władysław Hajduga

  Oceniono 8 razy 8

  Pewna posłanka o nazwisku Kruk to po kilku głębszych, dopiero potrafi, coś tam, coś tam...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX