Wola. Brutalnie pobili i wyrzucili mężczyznę z drugiego piętra. Wcześniej zabrali mu 2,50 zł

Na warszawskiej Woli doszło do brutalnego napadu - mężczyzna został brutalnie pobity i wyrzucony przez okno z drugiego piętra. Wcześniej okradziono go z ładowarki do telefonu, butów i 2,50 zł. Policjanci chwilę po zdarzeniu zatrzymali trzy osoby podejrzane o udział w napadzie. Zostały aresztowane na trzy miesiące.
Zobacz wideo

Policja informuje, że w ostatnich dniach w jednym z bloków na warszawskiej Woli doszło do brutalnego napadu. Po godzinie 23 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że ktoś wyrzucił z drugiego piętra budynku mężczyznę. Gdy przyjechali na miejsce, okazało się, że pokrzywdzony został wcześniej dotkliwie pobity. Kopano go także po całym ciele i pocięto twarz nożem. 

Wola. Brutalnie pobili i wyrzucili mężczyznę przez okno

Mężczyzna spadł na rozciągniętą siatkę przytwierdzoną do budynku nad chodnikiem, a sprawcy napadu nie udzielili mu pomocy. Policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala, a sami udali się w poszukiwaniu sprawców.

Kilkanaście minut od miejsca zdarzenia zauważyli trzy osoby odpowiadające rysopisowi, który podali świadkowie. 28-letnia kobieta i dwóch mężczyzn - 30-letni Piotr S. oraz 45-letni Marcin G. zostali zatrzymani. Cała trójka była pod wpływem alkoholu, mieli od 2 do prawie 3 promili w organizmie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przed wyrzuceniem przez okno okradli swoją ofiarę - zabrali mężczyźnie buty, ładowarkę do telefonu i pieniądze w kwocie 2,50 zł. 

Zatrzymani zostali doprowadzeni do prokuratury rejonowej, gdzie usłyszeli zarzut rozboju oraz usiłowania zabójstwa i zostali aresztowani na trzy miesiące. Wszyscy byli wcześniej karani i byli notowani za różne przestępstwa. Policja nie informuje, czy znali swoją ofiarę. 

Więcej o:
Komentarze (42)
Wola. Brutalnie pobili i wyrzucili mężczyznę z drugiego piętra. Wcześniej zabrali mu 2,50 zł
Zaloguj się
 • wykidajlo2

  Oceniono 32 razy 30

  Przed wysłaniem do więzienia przepędzić drani pięć razy ścieżką zdrowia po czym porządnie wychłostać. Zabieg powtarzać co miesiąc. To ich nauczy.

 • sobieryba

  Oceniono 38 razy 14

  Dlaczego media milczą nt. koloru skóry i wyznania przestępców? Ech, ta polityczna poprawność..

 • felicjan.dulski

  Oceniono 18 razy 12

  I popelnili największy błąd zabierając mu te dwa pięćdziesiąt.
  Bo odpowiedzą za rozbój, a to już inna kategoria i paragraf, niz pobicie, które
  przez nasze sądy jest traktowane niezwykle pobłażliwie,
  nawet jesli pozostawia trwały uszczerbek na zdrowiu, a nawet zagraża życiu pobitego.
  Dlategoo jeśli cię pobiją, zeznaj z stwierdzasz brak portfela, zegarka, komórki...
  Niech napastncy się martwią.

 • vegemot

  Oceniono 31 razy 7

  Elektorat wiadomo jakiej partii sie bawi. Prosze ich wypuscic przed wyborami zeby pobiegli zaglosowac na swoja ukochana partie! Prawdziwi patrioci, prawda ciemny ludu?

 • ganro

  Oceniono 10 razy 6

  Kiedy społeczeństwo zacznie się znowu oczyszczać z takich patologii przez Karę Śmierci?!?

 • siemaszko1

  Oceniono 4 razy 4

  sterydy i insze anabole masowo łykane przez bywalców siłowni działają tak samo jak alkohol, agresywnych byczków najłatwiej spotkać wieczorem w okolicach ,, nocnego,, lub prestiżowej siłowni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX