Mokotów. Policja znalazła 16-latka w tapczanie. Udawał, że nie pamięta kim jest

Policjanci z Mokotowa przeprowadzili nietypową interwencję. W tapczanie w jednym z mieszkań znaleźli 16-latka, który nie potrafił logicznie wytłumaczyć, jak się tam znalazł. Nie był w stanie podać również swoich danych osobowych. Szybko okazało się, że uciekł z zakładu wychowawczego i jest poszukiwany.

W piątek około godziny 16:30 warszawska policja otrzymała informację, że w jednym z mieszkań na Mokotowie przebywa 16-latek, który uciekł z ośrodka wychowawczego. Gdy policjanci udali się na miejsce, w lokalu zastali tylko dwie osoby - 18-letnią kobietę i 21-letniego mężczyznę. Mimo to weszli do środka i zdecydowali, że chcą z nimi porozmawiać. 

Nastolatek znaleziony w tapczanie. "Przypomniał sobie, kim jest"

Podczas rozmowy z lokatorami mieszkania policjanci usłyszeli dźwięki dobiegające z tapczanu. Postanowili zajrzeć do środka i znaleźli tam poszukiwanego nastolatka.

Młody mężczyzna nie potrafił logicznie wytłumaczyć, dlaczego spędza czas w tapczanie u swoich znajomych

- opisuje mokotowska policja.

Podczas legitymowania nastolatek zasłaniał się niepamięcią i odmawiał podania swoich danych. Później podał imię i nazwisko nieistniejącej osoby. Jego podejście zmieniło się dopiero wtedy, gdy policjanci uświadomili mu, że za wymigiwanie się od odpowiedzi grozi mu odpowiedzialność karna.

Gdy funkcjonariusze poinformowali go o konsekwencjach prawnych takiego postępowania, 16-latek przypomniał sobie kim jest

- relacjonuje policja.

16-latek został zatrzymany, a następnie przewieziony do izby dziecka. Stamtąd trafił z powrotem do zakładu wychowawczego, z którego uciekł. Właściciele mieszkania w rozmowie z policją przyznali, że chłopak poprosił ich wcześniej o schronienie.

Więcej o:
Komentarze (21)
Mokotów. Policja znalazła 16-latka w tapczanie. Udawał, że nie pamięta kim jest
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 15 razy 13

  Ojtam "udawał". Po dobrej imprezie mógł naprawdę nie pamiętać

 • artur0121

  Oceniono 12 razy 10

  jaki kraj taki ścigany

 • bmarten

  Oceniono 7 razy 7

  Dzielny wojak Szwejk po nocy w areszcie, poproszony o przeczytanie i podpisanie protokołu, powiedział, że przez noc zapomniał czytania i pisania.

 • asperamanka

  Oceniono 7 razy 7

  He he, w czasach licealnych pewien nasz kolega z klasy bzykał koleżankę w jej domu, i gdy wrócili wcześniej rodzice z pracy, został schowany w kanapie. Kiedy został odkryty wieczorem, też twierdził że nie wie kim jest i co robi w kanapie ;-)

 • shtalman

  Oceniono 8 razy 6

  Dobry tapczan nigdy nie zdradzi swojej zawartośći

 • aria.pura

  Oceniono 8 razy 6

  „Młody mężczyzna nie potrafił logicznie wytłumaczyć, dlaczego spędza czas w tapczanie u swoich znajomych”

  Bardzo jestem ciekawa, jak można logicznie wytłumaczyć, dlaczego się siedzi w tapczanie.

 • szabepio

  Oceniono 3 razy 3

  Hi hi. Policjanci oczekiwali logicznej odpowiedzi na pytanie dlaczego ten chłopak siedział w tapczanie. Widzę ze "Bareja" powraca w tym piso bałaganie.

 • pamparampa

  Oceniono 5 razy 3

  Kapitan Żbik na tropie!

 • topiramax

  Oceniono 2 razy 2

  Ja nie wpuszczę policji do mnie bez skierowania od lekarza rodzinnego;) Wchodzą sobie i tapczany przetrząsają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX