46-latka śmiertelnie dźgnęła konkubenta nożem. Kochankowie pokłócili się o telefon

Policjanci z Woli zatrzymali 46-letnią kobietę, która jest podejrzana o zabójstwo swojego konkubenta. Między kochankami miało dojść do kłótni, która zakończyła się śmiertelnym ciosem noża.

Policja informuje, że do zbrodni doszło kilka dni temu. Funkcjonariusze dostali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na warszawskiej Woli doszło do awantury, podczas której mężczyźnie zadano cios nożem. 

Wola. Tragiczny finał sprzeczki kochanków

Na miejscu okazało się, że cios był śmiertelny - konkubent 46-letniej kobiety nie żyje. Policjantom udało się ustalić, co wydarzyło się w mieszkaniu. Kochankowie pokłócili się o telefon komórkowy kobiety, który jej partner kilka dni temu zastawił w lombardzie. Doszło do sprzeczki, potem Agnieszka M. chwyciła za nóż. 

Podczas prowadzenia czynności policjanci zbadali M. alkomatem. Okazało się, że miała ponad promil alkoholu we krwi. 

Agnieszka M. trafiła do policyjnego aresztu na trzy miesiące. Przedstawiono jej już zarzuty zabójstwa. Podejrzanej grozi za to 25 lat więzienia lub dożywocie. 

Więcej o:
Komentarze (8)
46-latka śmiertelnie dźgnęła konkubenta nożem. Kochankowie pokłócili się o telefon
Zaloguj się
 • unterhose

  Oceniono 14 razy 6

  Czy ktoś może wyjaśnić dwa pojęcia. Dlaczego związek heteroseksualny, to konkubenci, dlaczego związek homoseksualny to partnerski

 • suender

  Oceniono 1 raz 1

  Konkubencja = PATOLOGIA!
  500+ = Konkubencja+

 • mazen17

  Oceniono 9 razy -1

  Niewiniątko, jak każdy babsztyl. Pewnie będzie gadała o tym jak ją bił i maltertował psychicznie, i wyjdzie po roku czy dwóch bo wystawią się za nią "celebrytki".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX