Dworzec Wileński. Mężczyzna dźgnięty nożem na peronie, policja szuka sprawcy

Policja poszukuje napastnika, który w nocy z poniedziałku na wtorek dźgnął nożem mężczyznę na Dworcu Wileńskim. Poszkodowany trafił do szpitala z raną kłutą szyi, a sprawca wciąż jest poszukiwany przez policję.
Zobacz wideo

Jak informuje TVN Warszawa, w nocy z poniedziałku na wtorek policjanci dostali zgłoszenie, że na jednym z peronów leży mężczyzna, który krwawi i ma ranę kłutą szyi.  W pobliżu byli także strażnicy miejscy, którzy przeprowadzali na Dworcu Wileńskim interwencję.

Dworzec Wileński. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala

Ranny mężczyzna ma około 30 lat. Przewieziono go do szpitala, ale dokładne informacje na temat jego stanu zdrowia nie są znane. Przed przyjazdem karetki  powiedział, że nie znał swojego napastnika, ale ze względu na obrażenia policja jeszcze oficjalnie go nie przesłuchała. 

Nożownik wciąż jest poszukiwany. Początkowo na peronie zatrzymano mężczyznę, który w chwili przyjazdu policji zaczął uciekać i nie reagował na polecenia. Policjanci oddali strzały ostrzegawcze i zatrzymali go, ale ostatecznie wykluczyli, że może mieć związek ze sprawą. 

Więcej o: