Policjanci zatrzymali 18-latka z torbą podróżną. Chłopak zamiast bagażu miał dużo ecstasy

Dzięki pracy operacyjnej policjanci ze śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. Przy Janie W. znaleźli tabletki ecstasy ukryte w metalowym pudełku. Za to przestępstwo 18-latkowi grozi teraz do 10 lat więzienia.
Zobacz wideo

Śródmiejscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, tym razem "namierzyli" 18-latka, który jak wynikało z zebranych do tej pory informacji, miał mieć przy sobie znaczną ilość substancji psychotropowych.

Śledczym udało się ustalić dzień, godzinę i miejsce, w którym chłopak miał się pojawić z towarem. Po ustaleniu szczegółów akcji, kryminalni zatrzymali Jana W. na ulicy Polnej. W torbie podróżnej, którą 18-latek miał przy sobie, znaleźli metalowe pudełko a w nim 350 tabletek ecstasy.

Mężczyzna został zatrzymany, a znalezione tabletki zabezpieczone, jako dowód w sprawie. 18-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 10 lat więzienia.

Więcej o: