W Warszawie trwa szczyt bliskowschodni. Liczne utrudnienia w ruchu, zamknięte drogi, korki

Trwa szczyt bliskowschodni w Warszawie. Niektóre z ulic w stolicy zostały czasowo zamknięte, na innych tworzą się olbrzymie korki.

W środę 13 lutego w Warszawie rozpoczął się szczyt bliskowschodni, dotyczący bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie. W związku z obecnością dyplomatów z różnych krajów świata, ze względów bezpieczeństwa zmieniono organizację ruchu drogowego na Starym Mieście oraz w okolicach Stadionu Narodowego. Mieszkańcy Warszawy muszą uzbroić się w cierpliwość. Na wielu ulicach tworzą się olbrzymie korki.

Trwa szczyt bliskowschodni w Warszawie. Liczne utrudnienia w ruchu

Duże utrudnienia w ruchu drogowym obserwujemy m.in. na ulicach w sąsiedztwie Ogrodu Saskiego i Ogrodu Krasińskich. Zamknięty został fragment ulicy Marszałkowskiej, placu Bankowego oraz ul. Andersa, w związku z czym duże korki tworzą się na alei "Solidarności" oraz na alei Jana Pawła II. 

Utrudnienia w ruchu psują nastrój kierowców, próbujących przejechać przez okolice Starego Miasta. Zakorkowane są takie ulice jak Grodzka, Wybrzeże Gdańskie, Nowy Zjazd, Wybrzeże Kościuszkowskie, Dobra czy Mariensztat. Sznur samochodów ustawił się także na moście Śląsko-Dąbrowskim.

Trwa szczyt bliskowschodni w Warszawie. Liczne utrudnienia w ruchuTrwa szczyt bliskowschodni w Warszawie. Liczne utrudnienia w ruchu Fot. Google Maps

Ze względu na szczyt bliskowschodni zamknięte pozostają także ulice nieopodal Stadionu Narodowego - Wał Miedzeszyński i Wybrzeże Szczecińskie do wysokości mostu Świętokrzyskiego. Szukający innych tras kierowcy ustawiają się w korku na ulicach Zwycięzców, Francuskiej, Walecznych, Berezyńskiej, Lipskiej oraz na alei Zielenieckiej.

Więcej o:
Komentarze (3)
W Warszawie trwa szczyt bliskowschodni. Liczne utrudnienia w ruchu, zamknięte drogi, korki
Zaloguj się
 • popieramkukiza

  Oceniono 4 razy 4

  Szczyt żydowsko amerykański przeciwko Iranowi na polskiej ziemi. W co nas te ssyny mieszają.

 • mniklasp

  Oceniono 1 raz 1

  Polska jak służący USA podłożyła się zupełnie swojemu panowi ., stała się wrogiem Arabów i nie miała żadnego interesu zeby robić te konferencje . Po prostu pan kazal sługa wykonał , ze strachu

 • jan.go

  Oceniono 1 raz 1

  Może nie jesteśmy bliskim wschodem ale wschodem na pewno I stąd u nas ten szczyt

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX