Korki w Warszawie. Utrudnienia na Puławskiej i Wybrzeżu Gdańskim

Warszawa. Utrudnienia na drodze będą większe niż zazwyczaj ze względu na rozpoczynający się dziś Szczyt Bliskowschodni w Warszawie. Gdzie możemy spodziewać się największych utrudnień?

Utrudnienia związane z organizacją konferencji bliskowschodniej trwają od poniedziałku, ale w najbliższych dniach możemy spodziewać się jeszcze większych problemów – zmian w ruchu i blokad niektórych ulic.

Utrudnienia związane ze Szczytem Bliskowschodnim

Od dziś do jutra zamknięty dla ruchu samochodowego i dla pieszych będzie plac Zamkowy oraz odcinki ulic Miodowej, Podwala, Piwnej, Świętojańskiej, Kanonia, Jezuickiej, Celnej, Brzozowej i Grodzkiej. Niedostępne dla kierowców będą także ślimaki zjazdowe mostu Śląsko-Dąbrowskiego.

 Korki w Warszawie. Utrudnienia na Mokotowie i w centrum

Zakorkowana w obu kierunkach jest ulica Puławska, na wysokości ulic Bażanciej do ulicy Poleczki na Ursynowie. Wolno jedzie się także Doliną Służewiecką, aż do jej skrzyżowania z aleją Wilanowską. W korku stoją też kierowcy na ulicach świętego Bonifacego, Hynka, na Prymasa Tysiąclecia oraz na odcinku Wybrzeża Gdańskiego w okolicach Centrum Nauki Kopernik. W kierunku centrum ciężko przejechać aleją Armii Krajowej, Wawelską oraz ulicą Żwirki i Wigury.

Korki w Warszawie. Mapa utrudnień drogowych.Korki w Warszawie. Mapa utrudnień drogowych. Fot. Google Maps

Więcej o: