Korki w Warszawie. Na Alejach Jerozolimskich, Kasprzaka i Towarowej nie pojedziemy szybko

Korki w Warszawie. Na których ulicach ustawia się sznur pojazdów? Największe utrudnienia widzimy dziś na Woli, Ochocie, Pradze oraz Mokotowie.

Duży ruch samochodowy odczuwalny jest także w okolicach lotniska na Okęciu.

Korki w Warszawie. Największe utrudnienia na Woli, Ochocie, Pradze i Mokotowie

Przed godziną 10:00 najbardziej zakorkowane są dzielnice Wola oraz Ochota. Osoby jadące ulicami drogą nr 7 w kierunku Blue City, ulicą Kasprzaka oraz Alejami Jerozolimskimi w kierunku Pałacu Kultury muszą uzbroić się w cierpliwość. Sytuacji na warszawskich drogach nie ułatwia wciąż zamknięty fragment drogi Górczewskiej. Na mapach widzimy, że duże korki tworzą się także na ulicach Kolejowej, Towarowej oraz Grzybowskiej.

Korki w Warszawie. Liczne utrudnienia w ruchu drogowymKorki w Warszawie. Liczne utrudnienia w ruchu drogowym Fot. Google Maps

Wzmożony ruch samochodowy i utrudnienia w ruchu drogowym obserwujemy także w okolicy Okęcia, na ulicach Sasanki, Marynarskiej, a także Żwirki i Wigury. Głęboki wdech powinni wziąć także kierowcy, próbujący przebić się przez warszawską Pragę - zakorkowane są wszystkie drogi wokół Miejskiego Ogrodu Zoologicznego, ulica Jagiellońska oraz droga 801.

Duże korki tworzą się także na Mokotowie. Sznur samochodów pełznie powoli przez ulice Iwicką, Stępińską, Górską, Chełmską oraz Czerniakowską. Spore utrudnienia obserwujemy także drodze nr 2, na łuku w pobliżu Centrum Handlowego Panorama.

Więcej o: