Komentarze (119)
Niewidomi alarmują: Nie zostawiajcie hulajnóg w przypadkowych miejscach. "Poważne zagrożenie"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • farcry3

  Oceniono 8 razy 2

  Największa , ruska wieś w Europie. 150 lat ruskiego zaboru swoje zrobiło. Mentalność wschodnia została.

 • ankawwa

  Oceniono 22 razy 2

  Byliśmy ostatnio w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu. Te hulajnogi stało wszędzie, dosłowne w ciągu pieszym chodnika. Jakby ktoś specjalnie je tak poustawiał. Mąż miał ochotę je "poprzestawiać" w inne miejsce. Uważam, że władze miasta powinny wziąć się za unormowanie tego problemu, bo to już jest problem. Ale przecież teraz Trzaskowski już nie porusza się pieszo po mieście

 • tw52

  Oceniono 1 raz 1

  dziwne, ze nikt tego nie kradnie na czesci

 • polakkatolik

  Oceniono 1 raz 1

  Prawda jest taka, że Polacy to ciemne bydło. piSSiorowa mentalność chołoty.

 • rockman

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe jak oni to zauważyli

 • macka

  Oceniono 1 raz 1

  hulajnogi sa bardzo pożyteczne. proponuje aby kazdy z oburzonych i użytkowników, widząc hulajnoge w zlym miejscu przestawił ja tam gdzie nie bedzie przeszkadzać. pokażmy przyjezdnym ze Warszawiacy to porządni ludzie i dbają o porządek i bezpieczeństwo.

 • wiarus25

  Oceniono 11 razy 1

  A czego się spodziewacie po słoikach, folwarczne bydło opanowało nasze miasta i robi tam wiochę.
  Minie +500 lat zanim z tych świniopasów będą ludzie.

 • bmarten

  Oceniono 13 razy 1

  W Warszawie jest specyficzna ulica Orszady. Jest to bardzo wąska, jednokierunkowa uliczka biegnąca po skarpie z Wilanowa na Ursynów. Jadąc nią kiedyś zauważyłem taki właśnie porzucony złom w miejscu, gdzie mieści się jeden samochód osobowy. Ministerstwo Infrastruktury musi natychmiast wprowadzić przepisy zabraniające poruszania się tym niebezpiecznym goownem po chodnikach przeznaczonych dla pieszych, i po jezdniach przeznaczonych dla pojazdów.

 • wasaty_janusz

  Oceniono 1 raz -1

  to nie wina samych hulajnóg - tylko półdebili którzy je tak zostawiają

 • the_incognito

  Oceniono 1 raz -1

  Niczego nie trzeba znowu regulować, trzeba tylko odfiltrować tych wypożyczających, których przerasta zostawienie hulajnogi z boku w pozycji stojącej. Widocznie nie dorośli to wypożyczania.

 • jakub13579

  Oceniono 7 razy -1

  Ja to zawsze kupuję sobie kilkadziesiąt elektrycznych hulajnóg a potem rozrzucam je po ulicach gdzie popadnie. Na niewidomych i samochody w ogóle nie zwracam uwagi.

 • jakapral

  Oceniono 6 razy -2

  Co wy chceta od ty młodierzy, najczenści to uni tem jeżdżom. Młodzież je tero kreatywno wszystko się im należy i na wszystko majo wyrombane. Co to kogo obchodzi gdzie un pierdyknie tom hulajnogom jak mu już nie potrzebno - jak ślepy to niech w domu siedzi a nie szwendo się tu i tam. Myślołbychto dbać, ustawiać jak się należy, młody ni mo czasu pożondnie to zrobić bo musi film na fejsbuku wstawić.

 • janek1331

  Oceniono 7 razy -3

  To jest cała yntelygencja warszafki.Miałem z nimi do czynienia już w latach 70-tych gdy pracowałem w PKSie .Nic tym ciołkom nie pasowało.Obsługiwaliśmy trasę do Zakopanego i każdy kurs to była co najmniej jedna skarga na kierowcę , dyspozytora biletera itd.Tjak już uodporniliśmy się na ich zażalenia które oczywiście trzeba było przyjąć i na nie odpowiedzieć ,że jeden z kierowców jak otwierał autobus to krzyczał na cały głos :Teraz zapraszam tych co pachnąco srają.Wiedział że nic mu nie zrobią bo kierowców brakowało, a przynajmniej miał satysfakcję.

 • megakondon

  Oceniono 4 razy -4

  Nie wiem jak moze sie chciec wychodzic z domu po utracie wzroku. Ja bym wyszedł ale oknem

 • stachud

  Oceniono 4 razy -4

  I znowu aktywiści. Rzygać się chce. Przecież te nieroby w wyborach dostali ułamkowe poparcie. Cytowanie czy zwracanie na nich uwagi to jest niedorzeczne. Ludzie nie chcą żadnych zas..ranych aktywistów.

 • bartolliniiii

  Oceniono 14 razy -4

  Problem się dopiero zacznie jak wejdą kolejne firmy - we Wrocławiu i Poznaniu już od wiosny.
  Wszystkie będzie można znaleźć w jednej aplikacji - take&drive. Dodatkowo mamy też auta, skutery, rowery i komunikację miejską.

  takeanddrive.eu - serdecznie zachęcam do wypróbowania!

 • andrzej2310

  Oceniono 5 razy -5

  W Chinach rowery miejskie zawalają miasta porzucone przez użytkowników. A są ich setki milionów...

 • ogniesteoczy

  Oceniono 9 razy -5

  a tak serio co jest bardziej niebezpieczne to betonowe coś ch wie po co tam stojące czy hulajnoga którą ktoś zaraz wypożyczy dalej?

 • karinawojtek

  Oceniono 35 razy -29

  bez przesady, hulajnoga na chodniku to przedmiot lepszy niż człowiek, laską go wybada, a przynajmniej się nie porusza. Pewnie znowu złotówy płacą za te ostatnie artykuły o hulajnagoch

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX