Warszawa Białołęka. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę. Olbrzymie utrudnienia w ruchu pociągów

Białołęka. Pociąg potrącił śmiertelnie przechodzącego w niedozwolonym miejscu mężczyznę. Człowiek ten zginął na miejscu. Do wypadku doszło niedaleko stacji Warszawa Płudy.

Do tragicznego wypadku doszło pomiędzy godziną 7:00 a 8:00, kilkaset metrów od stacji Warszawa Płudy w kierunku stacji Żerań. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pociąg potrącił mężczyznę, który przechodził w niedozwolonym miejscu.

Wypadek przy stacji Warszawa Płudy. Liczne utrudnienia w ruchu pociągów

Wypadek na torowisku jest przyczyną olbrzymich utrudnień w ruchu pociągów SKM oraz KM. Z powodu utrudnień w rejonie stacji Warszawa Płudy mogą występować opóźnienia, odwołania, a linie SKM S3 i S9 i KM R9 i RL mogą zostać skrócone. 

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie informuje, że wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM – ZTM w SKM na liniach S3 i S9 w całej relacji oraz autobusach linii 723, 731, 736, 741 na całej trasie w obu kierunkach, a także tramwajach linii 18 (z Żerania FSO do przystanku Centrum), a także linii 20 (z Żerania FSO do przystanku Metro Ratusz Arsenał). Uruchomiono także dodatkowe autobusy na linii 723 ze stacji PKP Legionowo do krańca Żerań FSO.

Więcej o: