Makabryczne odkrycie na placu zabaw w Piasecznie. Tuż przy wejściu leżały zwłoki 50-letniej Niemki

Mieszkańcy Piaseczna natknęli się na ciało kobiety przy wejściu na plac zabaw przy ul. Fabrycznej. Policja podaje, że nic nie świadczy o udziale osób trzecich, ale to potwierdzi dopiero sekcja zwłok.
Zobacz wideo

Mieszkańcy Piaseczna w środę około godziny 14 natknęli się na ciało kobiety. Leżała tuż przy wejściu na plac zabaw przy ulicy Fabrycznej, w samym centrum miasta, nieopodal głównej arterii. Policja z Piaseczna potwierdziła informację o makabrycznym odkryciu. 

Piaseczno. Zwłoki kobiety znalezione przy placu zabaw

Nadkom. Jarosław Sawicki z Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie mówi, że funkcjonariusze od razu udali się na miejsce. Wezwano również lekarza, który stwierdził zgon. 

Początkowo nie wiedzieliśmy, kim jest kobieta, ponieważ nie miała przy sobie dokumentów. Udało się jednak ustalić, że to 50-letnia obywatelka Republiki Federalnej Niemiec

- mówi nadkom. Sawicki. 

Ustalono również dane osób, które znalazły kobietę oraz personalia jej najbliższych, a następnie poinformowano ich o śmierci kobiety. Nieoficjalnie mówi się, że kobieta od jakiegoś czasu mieszkała w Piasecznie. 

Nic nie świadczy o tym, żeby w tym zdarzeniu mogły brać udział osoby trzecie

- dodaje oficer prasowy z Piaseczna. 

Podkreśla jednak, że to ustali dopiero sekcja zwłok, która już została zlecona. O ewentualnych dalszych czynnościach będzie decydował prokurator.

Więcej o: