Warszawa. Du瘸 awaria sieci ciep這wniczej na Powi郵u. Zalane domy, brak dostaw ciep豉, objazdy

W Warszawie w nocy ze 鈔ody na czwartek dosz這 do uszkodzenia sieci ciep這wniczej na ulicy Kruczkowskiego. Oko這 70 budynk闚 pozostaje bez dostawy ciep豉.

Awarię sieci ciepłowniczej na Powiślu, na ulicy Kruczkowskiego, odnotowano około godziny 1:25. Okazało się, że problemem jest duży wyciek, przez który błoto zalega na pobliskich ulicach. TVN Warszawa informuje, że niektóre z budynków na ulicy Kruczkowskiego zostały zalane gorącą wodą, co spowodowało liczne straty materialne.

Awaria sieci ciepłowniczej. Ulica Kruczkowskiego została zamknięta

Awaria sieci ciepłowniczej spowodowała powstanie głębokiej wyrwy w ziemi o kilku metrach średnicy. Ulica Kruczkowskiego została zamknięta, autobusy linii 162 zostały skierowane na trasę objazdową, która prowadzi przez ulice Rozbrat, Ludną, Solec, Dobrą oraz Tamka.

Na miejscu awarii pracuje straż pożarna oraz policja. Najważniejszym zadaniem jest dla nich wypompowywanie wody z zalanych budynków i ulicy. W związku z awarią mogą nastąpić zakłócenia lub brak dostaw ciepła do budynków przy ulicach: al. 3 Maja, Czerniakowskiej, Ludnej, Okrąg, Solec i Wilanowskiej. Szacuje się, że bez dostawy ciepła może pozostawać około 70 budynków. Tego typu utrudnienia mogą potrwać aż do 1:30 w nocy.

Wi璚ej o: