Wypadek na rogu Czerniakowskiej i Gagarina. Mężczyzna śmiertelnie potrącony przez ciężarówkę

Na rogu Czerniakowskiej i Gagarina samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił pieszego - młodego mężczyznę. Pas ulicy Czerniakowskiej w kierunku centrum był zablokowany.
Zobacz wideo

Do wypadku na rogu ulic Czerniakowskiej i Gagarina doszło po godzinie 12. 

Śmiertelny wypadek na Czerniakowskiej 

Doszło do potrącenia mężczyzny przez samochód ciężarowy. W wyniku tego zdarzenia osoba ta poniosła śmierć

- informuje sekcja prasowa Komendy Stołecznej w rozmowie Metrowarszawa.pl. 

Dodaje, że prowadzone jest śledztwo, które ustalać będzie szczegóły zdarzenia. 

Z informacji Tvnwarszawa.pl wynika, że do wypadku doszło na przejściu dla pieszych. Mężczyzna miał wejść na nie na czerwonym świetle. Świadkowie dodają, że został uderzony przez naczepę ciężarówki. 

W okolicy skrzyżowania ulic Czerniakowskiej i Gagarina są utrudnienia. Początkowo pas Czerniakowskiej w stronę centrum był całkowicie zablokowany. Policja informuje jednak, że po około dwóch godzinach czynności się zakończyły i nie powinny tworzyć się zatory. Czytelnicy informują nas jednak, że jeszcze ok. godziny 15 nadal tworzyły się tam korki

Więcej o:
Komentarze (72)
Wypadek na rogu Czerniakowskiej i Gagarina. Mężczyzna śmiertelnie potrącony przez ciężarówkę
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 17 razy 17

  Kto zna tę ulicę i jej natężenie ruchu, doskonale wie, że żeby na Czerniakowskiej włazić na przejście mając czerwone światło, to trzeba być SKRAJNYM desperatem :-(

 • gggrrr

  Oceniono 36 razy 14

  Co tu dużo rozprawiać,wypadki na przejściach dla pieszych dzielą się na: zawinione przez kierowców( alkohol,prędkość,nie zapanowanie nad pojazdem -pojazd nie adekwatny do kierowcy ,czyli powinien dalej jeżdzić malutkim wolniutkim samochodzikiem ,a przesiadł się np. na Bmw) .I wypadki zawinione przez samych pieszych,co uważam za plagę: wchodzenie na ulice NATYCHMIAST z chodnika nie zwróciwszy najmniejszej uwagi na to co się na niej dzieje,ciemne ubrania wieczorem i nocą bez odblasków,nie zwracanie uwagi na sygnalizacje świetlną dla pieszych.

 • michalbiauek

  Oceniono 31 razy 13

  "Mężczyzna miał wejść na nie na czerwonym świetle. Świadkowie dodają, że został uderzony przez naczepę ciężarówki."
  Czyli pewnie zapatrzony w smartfona, skoro wlazł w naczepę.

 • edek40

  Oceniono 14 razy 12

  Kilka dni temu pieszy najpierw spojrzał w lewo, dostrzegł że kierowca go widzi i zatrzymuje się. Następnie spojrzał w prawo, dostrzegł, że i ja się zatrzymuje, więc raźno pomerdał ogonem i pobiegł przez jezdnię w sina dal.

  Żeby ludzie tak umieli....

 • kanonia1939

  Oceniono 29 razy 11

  Jest era wchodzenia na pasy bez rozejrzenia się czy bezpiecznie. Co prawda pieszy na pasach ma pierszeństwo, ale nie może on "wtargnąć"

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 12 razy 8

  A czemu policja nie yebie mandatów pieszakom za łażenie na czerwonym przecież to jest plaga i to powoduje ogromne zagrożenie i większość śmiertelnych wypadków!

 • bartekgryko

  Oceniono 9 razy 7

  Czyli tak na prawdę, to nie tyle kierowca potrącił, co pieszy wszedł pod koła. Kierowca nie celował w pieszego, nie gonił go po pasach czy chodniku ...

 • green_is_bad

  Oceniono 11 razy 7

  Posłuchał "miejskich aktywistów" i kumpli Buciaka i Smyka, nie dał się zwiktymizować blachosmrodowi i wkroczył śmiało!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX