Wołomin. Policyjny pościg i dwa strzały ostrzegawcze. Trwają poszukiwania dwóch mężczyzn

W sobotę wieczorem w podwarszawskim Wołominie policja ruszyła w pościg za samochodem, który nie chciał się zatrzymać. Oddano dwa strzały ostrzegawcze. Dwóch mężczyzn jest nadal poszukiwanych.
Zobacz wideo

Jak podaje rmf24.pl, po godzinie 21 w sobotę doszło do pościgu policyjnego w Wołominie. 

Wołomin. Nocny pościg i strzały ostrzegawcze

Komenda Stołeczna Policji informuje, że pościg zaczął się, gdy jeden z kierowców nie zatrzymał się do rutynowej kontroli. Samochód zajeżdżał radiowozowi drogę, gwałtownie hamował, żeby po chwili przyspieszyć. W końcu doszło do kolizji z policyjnym autem. 

Wtedy z samochodu wybiegło czterech mężczyzn - rzucili się do ucieczki. Policja oddała dwa ostrzegawcze strzały w powietrze. Tylko dwóch mężczyzn udało się zatrzymać, pozostali dwaj są poszukiwani. 

Jak ustalił reporter RMF FM, uciekinierzy to obcokrajowcy. Będą przesłuchiwani w niedzielę. Na razie nie znane są dalsze szczegóły. Nadal trwają policyjne czynności.

#JedenDzienDluzej#JedenDzienDluzej Patryk Domozych/Gazeta.pl

W niedzielę 20 stycznia dokończymy na Gazeta.pl brutalnie przerwany 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja #JedenDzieńDłużej będzie trwała przez cały dzień. Opiszemy jak wiele dobra Polacy w sobie mają i poprosimy Was o wpłaty na WOŚP. Więcej i link do wpłat na rzecz Orkiestry znajdziecie tutaj>>>

Zachęcamy też do licytowania podarunków przekazanych nam specjalnie na tę akcję. Płaskorzeźby Gdańska od Danuty Hubner, którą dostała od zmarłego Pawła Adamowicza, pamiątkowej tajlandzkiej misy od Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, książki z podpisem Władysława Bartoszewskiego od dziennikarki Gazeta.pl oraz ministerialnego pióra od Jarosława Gowina. Bądźmy dobrzy, bądźmy szczodrzy!

Więcej o: