Wola. Pobił i zaatakował nożem byłą partnerkę. "Zabiję cię, będziesz ze mną albo z nikim"

Policjanci z Woli zatrzymali 30-letniego Rafała K., który zaatakował swoją byłą partnerkę nożem kuchennym, pobił i groził, że ją zabije. Do ataku doszło kilka dni po rozstaniu pary. Teraz mężczyźnie grozi kara dożywotniego więzienia.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło w ostatnim tygodniu na warszawskiej Woli. Policjantów zawiadomiła kobieta, która została pobita i zaatakowana nożem przez swojego byłego partnera.

Wola. Zaatakował byłą partnerkę i groził, że ją zabije

Po przyjeździe na miejsce policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło, gdy poszkodowana kobieta otworzyła drzwi swojemu byłemu partnerowi, z którym rozstała się kilka dni wcześniej. Mężczyzna wszedł do mieszkania i wykrzykiwał: "Zabiję cię, jak nie będziesz ze mną, to już z nikim".

Następnie zaczął bić kobietę i kopać ją po całym ciele. Kiedy leżała na ziemi, chwycił za nóż kuchenny i zadał jej kilka ciosów, po czym uciekł. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala, a policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy ataku.

Po kilku godzinach zatrzymali 30-letniego Rafała K. Mężczyzna trafił za kratki i usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd zdecydował o jego areszcie na trzy miesiące. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Więcej o: