Nepalczyk uduszony w Legionowie. Zatrzymano kolejną osobę, to już trzeci podejrzany o morderstwo

Warszawska prokuratura poinformowała, że zatrzymano kolejną osobę w sprawie zabójstwa 37-letniego Nepalczyka, właściciela restauracji w Legionowie. To już trzecia osoba, która podejrzana jest o zbrodnię.
Zobacz wideo

Komenda Stołeczna Policji poinformowała w poniedziałek, że w czwartek zatrzymano kolejną osobę podejrzaną o zabójstwo. To 20-letni obywatel Indii. Chodzi o zbrodnię sprzed tygodnia - w podwarszawskiej miejscowości Legionowo w zaparkowanym samochodzie znaleziono ciało mężczyzny

Kolejny zatrzymany ws. morderstwa w Legionowie

Policja podaje, że mężczyzna został zatrzymany w Łodzi w zeszły czwartek. Usłyszał już zarzut zabójstwa. Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga, która zajmuje się sprawą, dodaje, że miał działać w porozumieniu z dwoma zatrzymanymi wcześniej obywatelami Indii.

Nie wiadomo czy przyznaje się do winy. Wiemy na pewno, że zastosowano wobec niego trzymiesięczny areszt. Jeśli okaże się, że jest winny, grozi mu dożywocie. 

Legionowo. Ciało Nepalczyka w samochodzie

Do makabrycznego odkrycia doszło w zeszły poniedziałek przy ulicy Roi w Legionowie. Ofiara to 37-letni Nepalczyk, właściciel lokalu gastronomicznego przy ulicy Warszawskiej. Kilka dni wcześniej poinformowano policję o jego zaginięciu. Dzień później przypadkowa osoba natknęła się na zwłoki mężczyzny w zaparkowanym samochodzie. 

Wcześniej zatrzymano już trzy osoby - jedną z nich przesłuchano tylko w charakterze świadka i wypuszczono do domu. Pozostali zatrzymani to obywatele Indii, podwładni zamordowanego. Obaj usłyszeli zarzut morderstwa, do zbrodni przyznał się jednak tylko jeden z nich. Prokuratura podejrzewa, że jej motywem mogły być nieporozumienia w pracy. 

Oskarżeni zostali zatrzymani w areszcie na trzy miesiące. Im również grozi kara dożywocia. 

Więcej o: